Soru Amazfit Verge

suleymandemir074

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
SÜLEYMAN
Cihazım
Amazfit Verge
Konular
1
Amazfit Verge MiFit baglanti sorunu ve Amazfaces ve Notify for amazfit&Zepp ile ilgili ne yaparsam yapayim arayuz yukleyemiyorum. Tum yollari denedim. Olmuyor. Bunun cozumu nedir. ZEPP e baglanti yapiliyor lakin Amazfaces arayuz yukledigimizde zepp e de Notify for amazfit dende arayuz asla yuklenmiyor. Mi Fit zaten cihazi bulamiyor. Mi fit in alt surumlerinde verge modelini gorebiliyorsun ama son surumde yok. Alt modelde vergeyi ekle diyorsun zepp i yukle diyor. Yuklu olan programa giriyorsun fit oldugu yerde kaliyor. Bu nasil istir anlamis degilim. Notify for Amazfit de de Amazfaces den indirdigin arayuzu tanitiyorsun yukle dediginde wifi baglantisi acilip kapatilacak diyor. Sonra basarisiz uyarisi veriyor. Kafayi yememek elde degil. Nasil olur ne yapmak gerekir artik bilmiyorum. Yardim edecek arkadas varmi bununla ilgili. Simdiden tesekkur ederim.

nonfold

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
26
hocam aynı sorunu bende yaşadım günlerce uğraştım çözemedim.. en sonunda saate amazmod veya watch droid yükleyerek indirdiğim arayüzleri dosya yöneticisi ile atarak çözdüm.. tavsiye ederim.

suleymandemir074

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
SÜLEYMAN
Cihazım
Amazfit Verge
Konular
1
hocam aynı sorunu bende yaşadım günlerce uğraştım çözemedim.. en sonunda saate amazmod veya watch droid yükleyerek indirdiğim arayüzleri dosya yöneticisi ile atarak çözdüm.. tavsiye ederim.
Saate bu uygulamalar nasil yukleniyor peki

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Merhaba bende amazfit verge life kullaniyorum muhtemelen sorununuz saatiniz zepp e bağlı iken mi fit e baglanamiyorsunuz zepp ten bağlantıyı kesip mi fit e bağlayıp deneyin arayüz değiştirmek için ben amazface kullanıyorum oda fit e bağlı iken zepp e bağlı iken yapmiyor

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Bunu telefona kurun:
Buradan da .exe uzantılı dosyayı bilgisayara indirin:

Eğer ADB yüklü değilse buradan adb driverları indirin:

Ondan sonra saati bilgisayara bağlayın, .exe uzantılı dosyayı açın yönergeleri takip edin. Saat açılıp kapandıktan sonra en sağa gidin, amazmod'a girin "device admin" yapın sonra "restart launcher" tıklayın.

##############################

Bunlarla uğraşamam diyorsanız eğer;

adresine gidin, beğendiğiniz .wfz uzantılı saati indirin. Sonra gene saatinizi bilgisayara bağlayın, bilgisayardan saatinize girin ve WatchFaces klasörüne .wfz uzantılı dosyaları atın.

Sperdo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mahmut
Cihazım
Amazfit verge
Konular
0
Arkadaşlar merhaba.Amazfit verge saate yüklediğim APK lari Tool in one programı ile kaldırdım.buyük ihtimalle sistem dosyasının birinide sildim sanırım. Şimdi saat açılmıyor launching apps ekranında kalıyor.nasıl çözülür bu yardımlarınızı bekliyorum..

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Resmi rom kullanıyorsanız buradaki adımları uygulayarak romu tekrar yükleyin.

Sperdo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mahmut
Cihazım
Amazfit verge
Konular
0

Ekli dosyalar

• IMG_20210205_014045.jpg
    IMG_20210205_014045.jpg
    3,1 MB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20210205_014243.jpg
    IMG_20210205_014243.jpg
    2,1 MB · Görüntüleme: 22

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Ne denediysem olmadı fastboot modundayken bir sorun oluyor bilgisayar saati görmüyor
Aygıt yöneticisinde sorunlu gözüken cihaza sağ tıklayın, güncelle diyin "Bilgisayarımdaki sürücülere göz at" seçin, "bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver" seçin. Ondan sonra Android Device ... olanı seçip yükle deyin. Kurulumdan çıkmayın

hakancetinnet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0
Amazfit Verge MiFit baglanti sorunu ve Amazfaces ve Notify for amazfit&Zepp ile ilgili ne yaparsam yapayim arayuz yukleyemiyorum. Tum yollari denedim. Olmuyor. Bunun cozumu nedir. ZEPP e baglanti yapiliyor lakin Amazfaces arayuz yukledigimizde zepp e de Notify for amazfit dende arayuz asla yuklenmiyor. Mi Fit zaten cihazi bulamiyor. Mi fit in alt surumlerinde verge modelini gorebiliyorsun ama son surumde yok. Alt modelde vergeyi ekle diyorsun zepp i yukle diyor. Yuklu olan programa giriyorsun fit oldugu yerde kaliyor. Bu nasil istir anlamis degilim. Notify for Amazfit de de Amazfaces den indirdigin arayuzu tanitiyorsun yukle dediginde wifi baglantisi acilip kapatilacak diyor. Sonra basarisiz uyarisi veriyor. Kafayi yememek elde degil. Nasil olur ne yapmak gerekir artik bilmiyorum. Yardim edecek arkadas varmi bununla ilgili. Simdiden tesekkur ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

zepp yüklediniz.daha sonra amazface yükleyin ordan arayüz seçin wifi ağını değiştirmeniz için ağları gösterecek huami-amazfit-notify yazan wifiye bağlanın şifre 12345678. bekleyin 5 sn sürer bağlanıp kendi kopacak arayüz yüklenmiş olacak

zepp yüklediniz.daha sonra amazface yükleyin ordan arayüz seçin wifi ağını değiştirmeniz için ağları gösterecek huami-amazfit-notify yazan wifiye bağlanın şifre 12345678. bekleyin 5 sn sürer bağlanıp kendi kopacak arayüz yüklenmiş olacak

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-04-04-40-54-408_com.amazfitwatchfaces.st.jpg
    Screenshot_2021-04-04-04-40-54-408_com.amazfitwatchfaces.st.jpg
    479,2 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_2021-04-04-04-41-22-252_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-04-04-04-41-22-252_com.android.settings.jpg
    298 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Üst Alt