Yardım Amazfit verge lite arayüz değiştirememe sorunu

erhansalur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1
Cihazım
Amazfit verge L
Konular
1
3 gün önce amazfit verge lite model bir saat aldım sansung note 10 lite telefonuma ilk kurulumda sorun yoktu, ne zaman fabrika ayarlarına geri döndüm sonra saatin yazılımı güncellenmedi v1. 3.5.01 olarak görünüyor şu an, arayüzü değiştiremiyorum fabrika ayarlarına geri döndüm olmadı uygulamayı sildim yükledim olmadı Bluetooth ayarlarını sıfırladım olmadı şarjdayken düğmeye basarak açtım olmadı ilk kurulumda a gps güncelleniyor deyip sürekli açılıp kapanıyor zor zahmet 7 8 kez açılıp kapanıp a gps güncelleniyor ancak arayüz kesinlikle değişmiyor ya sync filed yaziyor ya da tekrar tekrar açılıp kapanıyor desteğe yazdım geri dönüş olmadı açıkçası aldığıma pişmanım çözümü olduğunu sanmıyorum ama fikri olan var mı?

Ekli dosyalar

• 20201228_142438.jpg
    20201228_142438.jpg
    802,6 KB · Görüntüleme: 7

erhansalur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1
Cihazım
Amazfit verge L
Konular
1
Kendi sorunumu kendim çözdüm yabancı bir sitede sorunun sadece telefon uçak moduna alındığında ortadan kalktığı söylenmiş denedim dogru olduğunu gördüm belki benim gibi bu markadan alışveriş yapma hatasına düşen birinin işine yarar diye buraya yazıyorum.

promaxelite95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Galaxy Note 10
Konular
7
Kendi sorunumu kendim çözdüm yabancı bir sitede sorunun sadece telefon uçak moduna alındığında ortadan kalktığı söylenmiş denedim dogru olduğunu gördüm belki benim gibi bu markadan alışveriş yapma hatasına düşen birinin işine yarar diye buraya yazıyorum.
v1.3.5.01 sürümü zaten en yeni, son sürüm. bende saatime sistem sürümü v1.3.5.01 iken güncelleme yapıyorum, saatin sistemi geriliyor. v1.3.4.06 oluyor. zaten güncellemelerde hiçbir fark olmuyor. saatin sistemini güncellemeden de fark olmadan kullanabilirsin.

alim88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi9 se
Meslek
Özel sek.
Konular
4
v1.3.5.01 sürümü zaten en yeni, son sürüm. bende saatime sistem sürümü v1.3.5.01 iken güncelleme yapıyorum, saatin sistemi geriliyor. v1.3.4.06 oluyor. zaten güncellemelerde hiçbir fark olmuyor. saatin sistemini güncellemeden de fark olmadan kullanabilirsin.
Güncellemeyi hangi yolla yapıyor sunuz?Orjinal zepp ya da başka uygulama ile mi? Bahsettiğiniz sürüm Notify uygulamasının firmware sürümü ile aynı.Bu uygulamanın içindeki firmware o versiyon olduğu için siz güncelleme yapınca o versiyona düşürüyor.

promaxelite95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Galaxy Note 10
Konular
7
Güncellemeyi hangi yolla yapıyor sunuz?Orjinal zepp ya da başka uygulama ile mi? Bahsettiğiniz sürüm Notify uygulamasının firmware sürümü ile aynı.Bu uygulamanın içindeki firmware o versiyon olduğu için siz güncelleme yapınca o versiyona düşürüyor.
ben zepp ile v1.3.5.01 sürümüne güncelleme yapınca mi fit geri v1.3.4.06 eski sürüme güncelliyor. notify ile yüklemeyi denedim ama notify paketi bir türlü ayrıştıramadı.

Üst Alt