Soru Amazfit Verge kullanan yok mu ?

Kafkef

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
nfc si hakkında bişeyi merak ediyorum. poco f1 almayı düşünüyorum telefonda nfc yok. vergede nfc var. vergenin nfc si ile telefon nfc sınden yapılabılen hersey yapılıyor mu ? farklı bır calısma sıstemı mı var ?

MTOLGA

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M. TOLGA
Cihazım
MiPad264gb
Konular
22
nfc si hakkında bişeyi merak ediyorum. poco f1 almayı düşünüyorum telefonda nfc yok. vergede nfc var. vergenin nfc si ile telefon nfc sınden yapılabılen hersey yapılıyor mu ? farklı bır calısma sıstemı mı var ?
İyi günler Saatin NFC si Yalnızca telefonla eşleştirmek ve alışveriş/banka işlemi yapmak için kullanılır. Türkiyede verge ile çalışacak banka veya ödeme sistemi olduğunu sanmıyorum.

Oyla:

Kafkef

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
Alışveriş/banka kısmını merak etmiştim. Teşekkür ederim. İyi akşamlar

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Hocam ilk çıktığı günden beri kullanıyorum, global rom kullanan verge in nfc si ile birşey yapılamıyor çünkü nfc ile alakalı hiçbir uygulama mevcut değil :) normal şartlarda telefon nfc si ile yapılabilen her türlü ödeme ve benzeri islem yapılabilir ;)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada merak edenler için saatin şarj performansı efsane. Rutin kullanımda tam şarj ile 10 günü bulan kullanım süresi mevcut 8=)

Oyla:

Kafkef

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
Yapılabilir mi yapılır mı ben onu merak ediyorum. Custom rom yuklesem fark eder mi acaba

Oyla:

MTOLGA

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M. TOLGA
Cihazım
MiPad264gb
Konular
22
Hocam ilk çıktığı günden beri kullanıyorum, global rom kullanan verge in nfc si ile birşey yapılamıyor çünkü nfc ile alakalı hiçbir uygulama mevcut değil :) normal şartlarda telefon nfc si ile yapılabilen her türlü ödeme ve benzeri islem yapılabilir ;)

Bu arada merak edenler için saatin şarj performansı efsane. Rutin kullanımda tam şarj ile 10 günü bulan kullanım süresi mevcut 8=)
NFC li Cihaza tanıtabilmeniz lazım. Başka bir işe yaramaz.

Yapılabilir mi yapılır mı ben onu merak ediyorum. Custom rom yuklesem fark eder mi acaba
farketmez. UYGULAMA YOK.

Oyla:

alperheper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Galaxy S7 Edge
Meslek
Dış Ticaret
Konular
0
ben yeni amazfit bip aldım sonradan verge modelini gördüm. eski bir samsung gear s2 classic kullanıcısı olarak amazfit bip bayağı geri kaldı ama samsung da en fazla pil ömrü 2 gün hatta 1,5 gün. bu yüzden bip modeline geçtim aslında memnunum ama verge inceleme videolarında bayağı benzer özellikler sahip samsung ile. iyi bir kullanıcı deneyimi açıklaması varsa link paylaşabilir mi?

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Hocam amazfit bip in en büyük avantajı uzun giden şarjı. Verge, amoled ekranı ve işlevsellik açısından sizi gear s2 den sonra daha çok memnun edecektir. İlk çıktığı günden beri kullanıyorum oldukça memnunum wrist display ile 10 güne ve always on display ile 5 güne varan bir kullanım sunuyor. Dahili mikrofon ve hoparlör sayesinde saat üzerinden telefon araması, cevaplaması ve görüşmesi yapılabiliyor. Nfc özellikleri henüz sadece çinde kullanılıyor ama güncellemeler ile istenirse global içinde aktif edilebilir. Kafanıza takılanları, merak ettiklerinizi çekinmeden sorabilirsiniz.

Oyla:

alperheper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Galaxy S7 Edge
Meslek
Dış Ticaret
Konular
0
teşekkür ederim. s2de olmayan hoparlör s3de vardı ama onun fiyatı epey yukarıdaydı. bunu öğrendiğim iyi oldu.
amazfit bip'deki gibi bildirimlerde türkçe karakter sorunu var mı? bunu niçin soruyorum. teknik konulardan anladığım için çözdüm ama her kullanıcı bunu çözemez. mi markası türkiyede daha çok kişiye ulaşması için bunları önceden çözmüş olması gerekiyor. amazfit ile blogumda bir inceleme yazacağım. bu sorunlardan bahsedeceğim. eğer verge'de bu tür işlemler gerekli ise bunu da son kısma ekler. ilerde satın aldığımda verge hakkında inceleme yazabilirim.

Oyla:
Üst Alt