Yardım Amazfit Verge Duvar Kağıdı Değiştirme

• Konbuyu başlatan 1194
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 3K

1194

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
xiaomi amazfit
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 senedir Amazfit Verge akıllı saat kullanıyorum. İlk telefona amazfit uygulamasını yüklediğimde denemedim ancak epeydir amazfit güncellenmiş olup Zepp adlı uygulama oldu. Sorunum şu; duvar kağıdı yapmak istiyorum. Kendi fotoğrafım veya herhangi bir fotoğraf. Hiçbir şekilde cevap bulamadım youtube videolarında. Herkes hazır temalar indirip yüklemeyi gösteriyor. Bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Çok teşekkür ederim şimdiden.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 senedir Amazfit Verge akıllı saat kullanıyorum. İlk telefona amazfit uygulamasını yüklediğimde denemedim ancak epeydir amazfit güncellenmiş olup Zepp adlı uygulama oldu. Sorunum şu; duvar kağıdı yapmak istiyorum. Kendi fotoğrafım veya herhangi bir fotoğraf. Hiçbir şekilde cevap bulamadım youtube videolarında. Herkes hazır temalar indirip yüklemeyi gösteriyor. Bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Çok teşekkür ederim şimdiden.
Bende Lite versiyonunu kullanıyorum. Saati cihaz ile eşleştir zeep uygulamasını aç aşağıdaki seçeneklerden profile tıkla cihazın isminin yazdığı yere tıkla saat arayüz ayarları yazan yere tıkla çevrimiçi saat arayüzleri ve özel yazan iki kısım var. özele tıkla ordaki herhangi bir seçeneği seç istediğin resmi seçip cihaz ile senkron et hepsi bu kadar.

1194

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
xiaomi amazfit
Konular
1
Bende Lite versiyonunu kullanıyorum. Saati cihaz ile eşleştir zeep uygulamasını aç aşağıdaki seçeneklerden profile tıkla cihazın isminin yazdığı yere tıkla saat arayüz ayarları yazan yere tıkla çevrimiçi saat arayüzleri ve özel yazan iki kısım var. özele tıkla ordaki herhangi bir seçeneği seç istediğin resmi seçip cihaz ile senkron et hepsi bu kadar.
Üstad bende öyle bir seçenek yok, videoyu inceleyebilir misiniz size zahmet?

Ekli dosyalar

• 1615804655761.mp4
    11,9 MB · Görüntüleme: 19

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Allah Allah ilginç. Arayüz farklılığı var bende de aşağıda videoda attığım şekilde oluyor. Birde mi fit üzerinden dene istersen.

1194

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
xiaomi amazfit
Konular
1
Malesef Mi-Fit indirdim. Amazfit Verge Lite ve bileklik için sanırım. Verge ile bağlantı yapmıyor

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Malesef Mi-Fit indirdim. Amazfit Verge Lite ve bileklik için sanırım. Verge ile bağlantı yapmıyor
Valla ekran kaydı atmaya çalıştım ama olmadı sanırım verge lite ile düz model arasında yazılımsal farklılıklar var.

1194

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
xiaomi amazfit
Konular
1
Valla ekran kaydı atmaya çalıştım ama olmadı sanırım verge lite ile düz model arasında yazılımsal farklılıklar var.
verge lite boş, yanlışlıkla onu almıştım. Değiştirdim gelmeden. Lite modelde saatten sesli görüşme falan yapamıyorsun. Verge model biraz daha pahalı, herşey var ancak bu duvar kağıdı işi sıkıntı

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
verge lite boş, yanlışlıkla onu almıştım. Değiştirdim gelmeden. Lite modelde saatten sesli görüşme falan yapamıyorsun. Verge model biraz daha pahalı, herşey var ancak bu duvar kağıdı işi sıkıntı

Saatten görüşme benim için çok önemli olmadığı için üst seriyi tercih etmedim. Senin şarj ne kadar gidiyor tüm özellikleri aktif kullanınca

1194

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
xiaomi amazfit
Konular
1
Saatten görüşme benim için çok önemli olmadığı için üst seriyi tercih etmedim. Senin şarj ne kadar gidiyor tüm özellikleri aktif kullanınca
1 hafta gider sanırım, ancak 5 günde anlaşabiliriz. Pil yüzde 20 nin altına düşünce fulleme alışkanlığım var :) 5-6 gün gidiyor diyebilirim

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
1 hafta gider sanırım, ancak 5 günde anlaşabiliriz. Pil yüzde 20 nin altına düşünce fulleme alışkanlığım var :) 5-6 gün gidiyor diyebilirim
Lite de tüm özellikler aktif 29 gün, Normal saat gibi ama arada bir özellikleri kullandığın zaman 72 gün gidiyor şarjı. Ben çok şarj etmeyi etmeyi sevmediğim için lite bana yetiyor :)

Üst Alt