Yardım amazfit verge a1811

skrkyz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şükrü akyüz
Cihazım
verge a1811
Konular
1
herkese merhaba;
3 ay önce amazfit verge a1811 saat aldım. ilk günden beri sürekli bağlantı kaybı oluyor ve gün içerisinde 6-7 kere saati yeniden başlatarak bağlantı sağlamak zorunda kalıyorum.
bugün ise saatte ses problemi oluştu. bu güne kadar telefon, mesaj watsapp gibi uyarılar gayet net duyulurken bir anda ses çok düşük seviyede çıkmaya başladı. ses ve bildirim ayarları en yüksek seviyede olmasına rağmen duyulamayacak kadar düşük ses çıkarıyor. bu problemleri çözebilir miyim acaba, yardımcı olursanız sevinirim

oznyigitt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5s
Konular
4
Merhaba bağlantı kopma olayı bende de oluyor. Çözebildiniz mi ? Telefon markanız nedir?

akut33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AYKUT
Cihazım
İphone 11
Konular
0
İphonelar ile bir türlü bağlanmıyor kopma çok oluyor

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Cihazım android o yüzden android için konuşacağım.

Zepp uygulamasına tam yetkileri verin pil optimizasyonunu uygulama için kapatın ve arka plan işlemlerine izin verin bu sayede kopma sorunu çözülür.

Ses konusuna gelirsek başıma gelmedi ama saatin içinden factory reset yapmayı deneyin derim

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Cihazım android o yüzden android için konuşacağım.

Zepp uygulamasına tam yetkileri verin pil optimizasyonunu uygulama için kapatın ve arka plan işlemlerine izin verin bu sayede kopma sorunu çözülür.

Ses konusuna gelirsek başıma gelmedi ama saatin içinden factory reset yapmayı deneyin derim
hocam sürekli kopma sorunu bende de vardı bakalım dediklerinizi yaptım inşallah düzelir.

sahingir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adige
Cihazım
sony xz1
Konular
0
Konuyu biraz hortlatıuım iphone da çok sıkıntı verge devamlı kopuyor ben hiç verim elde edemedim. Sony xz1 cihazım da hiç sıkıntı yaşamamıştım . Şimdi düşünüyorum neler yapabilirim diye

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt