Yardım Amazfit stratos alarm uygulaması

akperredik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
mi 6
Konular
6
Herkese merhaba.
Mi band 2 kullanırken telefondan alarm ayarlayabiliyordum. Stratos ta sanırım öyle bir özellik yok.

Alarm ayarlayıp çaldığında bana yapmam gereken işi hatırlatmasını istiyorum. Varımdır böyle bir uygulama?

Poyrazz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 6
Konular
3
ben sımdıye kadar hakkı olanı ıstedım her sattıgım urunde bu runu 2 yıldır bende toplamda 20 kere sarj etmemısımdır bana gore bu saatın sımdıkı hakkı 300 falandır o yuzden o fıyatı soyledım. yenı spora basladım evde o yuzden saatı degıstırmek ıstıyorum spor ıcın germın ler cok ıyı dıyorlar oda masallah fıyat belli .

Garminler evet çok iyi ama şunu unutmayalım Garmınler spor odaklı oldugu ıcın gunluk kullanımda eksiklik yaratabiliyor ve saat tasarım olarak her ortama uymuyor olabilir . stratos ile koşu ya da cıksan şık düğüne de gıtsen şık duruyor o yüzden tercihleri bilmek gerek önce

Oyla:

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
Garminler evet çok iyi ama şunu unutmayalım Garmınler spor odaklı oldugu ıcın gunluk kullanımda eksiklik yaratabiliyor ve saat tasarım olarak her ortama uymuyor olabilir . stratos ile koşu ya da cıksan şık düğüne de gıtsen şık duruyor o yüzden tercihleri bilmek gerek önce
Saat takmayı seven bırısıyımdır farklı modelde saatlerımde vardır ıste hem gunluk hmede ufaktan spor yaptıgım ıcın saatı yukseltmek ıstıyorum garmın dedıgınız gıbı spor odaklı gunluk ıcın ne kadar dogru secım bılmemem . amazfit kullandığım ıcın o yuzden face 2 gecmek istiyorum.

Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Saat takmayı seven bırısıyımdır farklı modelde saatlerımde vardır ıste hem gunluk hmede ufaktan spor yaptıgım ıcın saatı yukseltmek ıstıyorum garmın dedıgınız gıbı spor odaklı gunluk ıcın ne kadar dogru secım bılmemem . amazfit kullandığım ıcın o yuzden face 2 gecmek istiyorum.

Sadece görsel olarak çok güzel bir saat almış olursun özellik olarak ise pace den biraz daha iyi bende var çoğu özelliğini kullanamıyorum bile artı bunu alırsan diğer saatleri takmayı unut derim
Selametle hocam

Oyla:

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
Sadece görsel olarak çok güzel bir saat almış olursun özellik olarak ise pace den biraz daha iyi bende var çoğu özelliğini kullanamıyorum bile artı bunu alırsan diğer saatleri takmayı unut derim
Selametle hocam
Teşekkür ederim ilginiz için.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
Selametle hocam
Şarj olayı ne kadar gidiyor acaba?

Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Şarj olayı ne kadar gidiyor acaba?

5-6 günü rahat çıkarıyor ama sonradan İlk başlarda çok oynuyorsun saatle 3-4 gün anca bana yakınsın bir gün uğra yakından incele istersen
Ümraniye Yamanevler mahallesi
Selametle

Oyla:

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
5-6 günü rahat çıkarıyor ama sonradan İlk başlarda çok oynuyorsun saatle 3-4 gün anca bana yakınsın bir gün uğra yakından incele istersen
Ümraniye Yamanevler mahallesi
Selametle
Çok yakınız bende çekmeköy deyim. İnşallah müsait zamanda uğramaya çalışırım.

Oyla:

sesevgi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
Mi 6/128 Ser
Konular
1
1,5 yıl pace kullandım, sonra stratos a geçtim. vox2, su geçirmezlik, tuşlar, oled ekran dışında çok büyük bir değişiklik yok, farklı kordonlarla pace de kullanmaya devam edebilirsiniz, yazılım aynı zaten. ben pace i dolar kuru 3,7 iken 105 dolara aldım, şu an sıfırı 650 tl olması ayrı bir konu. stratosu ise 950 tl ye aldım.

konu başlığındaki soruya gelirsek, telefonda hatırlatıcı uygulama varsa ona hatırlatıcı ekleyin ve amazfit uygulamasından bu hatrılatıcı için bildirim göstermesine izin verin, hatırlatıcı geldiğinde saat ekranında bildirim istediğiniz açıklama ile görünür. Yoksa saat üzerinde bulunan alarm uygulamasında dediğiniz özellik yok.

ayrıca stratos ve pace için takvim uygulaması var 3. parti, onu bulup saate yükleyebilirsiniz, onun üzerinden belki istediğiniz tür alarm ekleyebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt