Çözüldü Amazfit Pace Arayanın Kimliği Görünmüyor (Çözüldü)

• Konbuyu başlatan vhd
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 5K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Benimkinde numara veya isim görünmüyor, tam olarak "Unknown" yazıyor. Servise göndersem kabul edilir mi bu sebepten ötürü?

servislik bir durum olduğunu sanmıyorum hocam oralardan nasıl geri döneceği belirsiz, telefonda kullandığın hafıza ile alakalı olabilir rehber hafızasını bir değiştirip deneyin lütfen
selametle

vhd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
vhd
Cihazım
Galaxy S7
Konular
2
Son durum hakkında bilgi vermek istiyorum. Öncelikle sorun saatte değil benim telefonumdaymış. Saati annemin telefonuna tanıtıp aramayı denediğimde arayan kişinin adı çıkmakta. Benim telefonumda ne gibi bir ayar kapalı olabilir acaba. Baya da kurcaladım güvenlik ayarlarını. Ayarlar annemin telefonundaki ile aynı. Acaba benim gözümden kaçan farklı bir güvenlik önlemi mi var ki? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Bu arada telefonum Galaxy S7.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunu çözmüş bulunmaktayım. Nasıl oldu bilmiyorum ama yaptığım adımları paylaşayım. Öncelikle amazfit uygulamasından ayarlar kısmında unpair diye birşey var ona bastım ve saat yeniden başlatıldı. Saati telefona qr kod ile tanıttım. Saat üzerinde kişisel 1 2 ayar yaptım. Sonra telefondan uygulama izinlerine gelip amazfit uygulamasının telefon rehberini okuma iznini iptal ettim. Bu haldeyken bir arama yaptım ve ekranda sadece numara göründü. Daha sonra ayarlara tekrar gelip izinleri açıp arama yaptığımda ise arayanın ismi saatimde gözüktü. Nasıl oldu bilmiyorum, yani hangi ayarla alakalı bir durum bu anlamadım. Ama sonuç olarak saatte arayanın kimliği göründü :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt