Yardım Amazfit pace 2 stratos güncelleme geldi !

Poyrazz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Versiyon 2.3.8.0
Ne yenilikler geldi bi arkadaşımız inceleyeblirmi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Semih16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
sony z2
Konular
4
Versiyon 2.3.8.0
eğer ingilizcen kötüyse diye diyorum o güncelleme tüm kelimesi kelimesine şöyle

Amazfit OS update log
Version: 2.3.8.0
Applicable equipment: Amazfit Stratos/Stratos +
- Update GPS firmware for more stable location service
- Update indoor running algorithm (recalibration of mileage)
- Added news notification support for Korean and Thai
- Added "3 data big words" - 3 data fields display mode for sports interface
- Added outdoor swimming automatic segmentation settings
- Added "Sports Reminder" - can be found at:
Settings on the watch > General > Sports Reminder
1. Sports start reminder: automatically recognize the running and walking mode after opening, will remind the corresponding sports mode after 5 minutes of activity, and save the official data before;
2. End of motion reminder: automatically recognizes the end state of running and walking after opening, reminds the end after 10 minutes of the end of the activity and automatically pauses the movement.
- Added music playback control function during sports (the watch will display the control screen on the last screen after the music is played)
- Optimize motion center rate accuracy
- Optimize connection stability for iOS devices
- Optimize emoji expression display (temporarily does not support non-standard emoji expressions, such as partial expressions of WeChat)
- Optimize the mileage display after the end of swimming
- Watch button functionality changes:
1. When using daily functions;
a. Short press on the upper button to return to the dial directly on any interface, press the list of applications on the dial interface;
b. Short middle button functionality unchanged;
c. Lower button press to change to the previous layer interface on any interface. If the current tab is at the widgets layer, return directly to the dial.
2. After unlocking in sports
a. Press upper button to alter motion;
b. Middle button short press is for selection;
c. Short press the button to change the motion control option. The option can be cycled.
- Widget layout adjustments
1. The right side of the dial becomes only up to two widgets, and the rest are placed in the watch application list (need to wait for the latest App push);
2. The “sports record” on the left side of the dial is moved into the watch application list.
- Optimized in motion interface
1. Increase the motion control interface in the interface during the movement, and slide to the right by sliding in the movement;
2. After pausing, support to switch to other motion data interface by sliding.
- Repairing abnormal work problems that may occur with watches in low temperature environments
- Fix the problem of swimming to calculate the number of steps
- Fixed some translation errors in English, French, and Italian
- Bug fixes

Aslında çeviri ile az çok bazı şeyler anlıyorsun normal düğme işlevini yitirdi... Hala Türkçe dil yok maalesef gelmeyecek gibi ümidimi yitirdim iyice :(

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Yaptım, pek fazla göze çarpan bir değişiklik yok en belirgin olan üst ve alt düğme fonksiyonları değişmiş.
Türkçe dil desteği yine yok :)
Güncellemenin Türkçe çevirisi,

Daha sabit konum servisi için GPS üretici yazılımını güncelleyin
- İç mekan çalışma algoritmasını güncelleyin (kilometre yeniden kalibrasyonu)
- Korece ve Tayca için haber bildirim desteği eklendi
- "3 veri büyük kelimesi" eklendi - Spor arayüzü için 3 veri alanı görüntüleme modu
- Açık yüzme otomatik segmentasyon ayarları eklendi
- "Spor Hatırlatıcı" Eklendi - bulunabilir:
Saatteki ayarlar> Genel> Spor Hatırlatıcı
1. Spor başlangıç hatırlatıcısı: Açtıktan sonra koşma ve yürüme modunu otomatik olarak tanır, 5 dakikalık bir aktiviteden sonra ilgili spor modunu hatırlatır ve önceki resmi verileri kaydeder;
2. Hareket sonu hatırlatıcısı: Açtıktan sonra koşmanın ve yürümenin bitiş durumunu otomatik olarak tanır, etkinliğin sona ermesinden 10 dakika sonra sona hatırlatır ve hareketi otomatik olarak duraklatır.
- Spor sırasında müzik çalma kontrol işlevi eklendi (saat, müzik çalındıktan sonraki ekranda kontrol ekranını görüntüler)
- Hareket merkezi hızı doğruluğunu optimize edin
- iOS cihazları için bağlantı kararlılığını optimize edin
- Emoji ifadesi ekranını optimize et (geçici olarak WeChat'in kısmi ifadeleri gibi standart dışı emoji ifadelerini desteklemez)
- Yüzme sona erdikten sonra kilometre göstergesini optimize edin
- İzle düğmesi işlevselliği değişiklikleri:
1. Günlük fonksiyonları kullanırken;
a. Herhangi bir arabirimde doğrudan aramaya geri dönmek için üst düğmeye kısa basın, arama arabirimindeki uygulama listesine basın;
b. Kısa orta düğme işlevi değişmedi;
c. Herhangi bir arayüzde önceki katman arayüzüne geçmek için alt tuşa basın. Geçerli sekme widget katmanındaysa, doğrudan aramaya geri dönün.
2. Sporda kilidi açtıktan sonra
a. Hareketi değiştirmek için üst düğmeye basın;
b. Orta düğme kısa basış seçim içindir;
c. Hareket kontrolü seçeneğini değiştirmek için düğmeye kısa basın. Seçenek çevrilebilir.
- Widget düzeni ayarları
1. Kadranın sağ tarafı yalnızca iki widget'a dönüşür ve geri kalanı bekçi uygulaması listesine yerleştirilir (en son Uygulama itmesini beklemeniz gerekir);
2. Kadranın sol tarafındaki “spor kaydı”, izleme uygulaması listesine taşınır.
- Hareket arayüzünde optimize edilmiş
1. Hareket sırasında arabirimdeki hareket kontrol arabirimini artırın ve hareketi kaydırarak sağa kaydırın;
2. Duraklattıktan sonra, kaydırarak diğer hareket verileri arayüzüne geçmeyi destekleyin.
- Düşük sıcaklık ortamlarında saatlerde oluşabilecek anormal iş problemlerinin onarımı
- Adım sayısını hesaplamak için yüzme problemini düzeltin
- İngilizce, Fransızca ve İtalyanca dillerinde bazı çeviri hataları düzeltildi
- Hata düzeltmeleri

Sent from my MIX 3 using Tapatalk

Oyla:

Semih16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
sony z2
Konular
4
Yaptım, pek fazla göze çarpan bir değişiklik yok en belirgin olan üst ve alt düğme fonksiyonları değişmiş.
Türkçe dil desteği yine yok :)
Güncellemenin Türkçe çevirisi,

Daha sabit konum servisi için GPS üretici yazılımını güncelleyin
- İç mekan çalışma algoritmasını güncelleyin (kilometre yeniden kalibrasyonu)
- Korece ve Tayca için haber bildirim desteği eklendi
- "3 veri büyük kelimesi" eklendi - Spor arayüzü için 3 veri alanı görüntüleme modu
- Açık yüzme otomatik segmentasyon ayarları eklendi
- "Spor Hatırlatıcı" Eklendi - bulunabilir:
Saatteki ayarlar> Genel> Spor Hatırlatıcı
1. Spor başlangıç hatırlatıcısı: Açtıktan sonra koşma ve yürüme modunu otomatik olarak tanır, 5 dakikalık bir aktiviteden sonra ilgili spor modunu hatırlatır ve önceki resmi verileri kaydeder;
2. Hareket sonu hatırlatıcısı: Açtıktan sonra koşmanın ve yürümenin bitiş durumunu otomatik olarak tanır, etkinliğin sona ermesinden 10 dakika sonra sona hatırlatır ve hareketi otomatik olarak duraklatır.
- Spor sırasında müzik çalma kontrol işlevi eklendi (saat, müzik çalındıktan sonraki ekranda kontrol ekranını görüntüler)
- Hareket merkezi hızı doğruluğunu optimize edin
- iOS cihazları için bağlantı kararlılığını optimize edin
- Emoji ifadesi ekranını optimize et (geçici olarak WeChat'in kısmi ifadeleri gibi standart dışı emoji ifadelerini desteklemez)
- Yüzme sona erdikten sonra kilometre göstergesini optimize edin
- İzle düğmesi işlevselliği değişiklikleri:
1. Günlük fonksiyonları kullanırken;
a. Herhangi bir arabirimde doğrudan aramaya geri dönmek için üst düğmeye kısa basın, arama arabirimindeki uygulama listesine basın;
b. Kısa orta düğme işlevi değişmedi;
c. Herhangi bir arayüzde önceki katman arayüzüne geçmek için alt tuşa basın. Geçerli sekme widget katmanındaysa, doğrudan aramaya geri dönün.
2. Sporda kilidi açtıktan sonra
a. Hareketi değiştirmek için üst düğmeye basın;
b. Orta düğme kısa basış seçim içindir;
c. Hareket kontrolü seçeneğini değiştirmek için düğmeye kısa basın. Seçenek çevrilebilir.
- Widget düzeni ayarları
1. Kadranın sağ tarafı yalnızca iki widget'a dönüşür ve geri kalanı bekçi uygulaması listesine yerleştirilir (en son Uygulama itmesini beklemeniz gerekir);
2. Kadranın sol tarafındaki “spor kaydı”, izleme uygulaması listesine taşınır.
- Hareket arayüzünde optimize edilmiş
1. Hareket sırasında arabirimdeki hareket kontrol arabirimini artırın ve hareketi kaydırarak sağa kaydırın;
2. Duraklattıktan sonra, kaydırarak diğer hareket verileri arayüzüne geçmeyi destekleyin.
- Düşük sıcaklık ortamlarında saatlerde oluşabilecek anormal iş problemlerinin onarımı
- Adım sayısını hesaplamak için yüzme problemini düzeltin
- İngilizce, Fransızca ve İtalyanca dillerinde bazı çeviri hataları düzeltildi
- Hata düzeltmeleri

Sent from my MIX 3 using Tapatalk
Kardeşim bende çevirmiştim pc den sıkıntı yok ama ingilizcesi iyi biri daha güzel çevirir diye ben orjinal ingilizcesini kopyala yapıştır yapmayı tercih ettim xda dan alıp... Bir edindiğiniz bilgi olursa yazarsanız sevinirim :) Ayretten Huami firmasına sizde benim gibi ticket atip türkçe dil istediğinizi beyan edin :)

Oyla:

yunus-emre

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yunus-emre
Cihazım
mi6
Konular
0
Xiaomi Amazfit Stratos 2 anlık güncel nabiz ölcüm yapiyormu yoksa sürekli nabızı mrk ettinde tiklayip mı gösteriyor?

Oyla:

kumral26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KASIM
Cihazım
xiaomi redmi s2
Konular
0
ayarlayabiliyorsunuz. sürekli nabızı aktifleştirince her dakika otomatik yapıyor. kapatınca manuel olarak siz istediğinizde yapıyor.

Oyla:

İlker şıvgın

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Havacılık
Konular
2
Ben cihazı açtığımda 4 defa
Versiyon 2.3.8.0
ayrı ayrı update yaparak son güncellemeye ulaşabildim tek seferde tamamını güncellemedi

Oyla:
Üst Alt