Yardım Amazfit GTS 2 Hızlı Tükenen Şarj

elgrande9244

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
elgrande92
Cihazım
note 10s
Konular
1
GTS 2 KULLANANLARA BİR SORUM VAR KAFAMA TAKILDI, ÖĞLEN 1 GİBİ ŞARJDAN CEKTIM SAATİ AKŞAM SAAT 22.00 DE %80 BATARYA KALDI. % 20 NORMAL Bİ DEĞER Mİ BU KADAR SAAT ARALIĞINDA? İŞİN ÜZÜCÜ KISMI KALP RİTMİ STRES FALAN KAPALI. SADECE UYGULAMA BİLDİRİMLERİ AÇIK. SAATTEN TELEFON GORUSMESI DE YAPMADIM. SÜREKLİ ACIK EKRAN DA KAPALI. PARLAKLIK OTOMATİKTE. BÖYLE OLURSA EN FAZLA 4 5 GÜN GİDECEK ŞARJI. SAĞLIK ÖZELLİKLERİNİ DE AÇSAM GÜN AŞIRI ŞARJ ETMEM MI GEREKECEK ? SİZLERDE DE BÖYLE Mİ DURUM YOKSA BENIM CIHAZDA MI SIKINTI VAR .. BU ARADA DAHA 2 AYLIK SIFIR SAAT

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
GTS 2 KULLANANLARA BİR SORUM VAR KAFAMA TAKILDI, ÖĞLEN 1 GİBİ ŞARJDAN CEKTIM SAATİ AKŞAM SAAT 22.00 DE %80 BATARYA KALDI. % 20 NORMAL Bİ DEĞER Mİ BU KADAR SAAT ARALIĞINDA? İŞİN ÜZÜCÜ KISMI KALP RİTMİ STRES FALAN KAPALI. SADECE UYGULAMA BİLDİRİMLERİ AÇIK. SAATTEN TELEFON GORUSMESI DE YAPMADIM. SÜREKLİ ACIK EKRAN DA KAPALI. PARLAKLIK OTOMATİKTE. BÖYLE OLURSA EN FAZLA 4 5 GÜN GİDECEK ŞARJI. SAĞLIK ÖZELLİKLERİNİ DE AÇSAM GÜN AŞIRI ŞARJ ETMEM MI GEREKECEK ? SİZLERDE DE BÖYLE Mİ DURUM YOKSA BENIM CIHAZDA MI SIKINTI VAR .. BU ARADA DAHA 2 AYLIK SIFIR SAAT
1.büyük harfi her zaman kullanmayın
2.bu böyle bi saat için yeterli bütün özellikleri açsanız maksimum her akşam şarj etmeniz gerekir

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

elgrande9244

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
elgrande92
Cihazım
note 10s
Konular
1
3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.
bilmiyorum ilk defa konu açtım dikkat ederim teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1.büyük harfi her zaman kullanmayın
2.bu böyle bi saat için yeterli bütün özellikleri açsanız maksimum her akşam şarj etmeniz gerekir
o zaman boşuna hava atıyolar bataryalarıyla. her özellıgını açamıcaksam neden o kadar para vereyim 200 tl lık bıleklıkten farkı kalmıyor. sıfırlanıp kapanana kadar gecen sureye bakıp ona göre servıse gonderırım artık

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
bilmiyorum ilk defa konu açtım dikkat ederim teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

o zaman boşuna hava atıyolar bataryalarıyla. her özellıgını açamıcaksam neden o kadar para vereyim 200 tl lık bıleklıkten farkı kalmıyor. sıfırlanıp kapanana kadar gecen sureye bakıp ona göre servıse gonderırım artık
Mi band 6 kullanıyorum bütün özellikleri açsam bile max 3 veya 4 gidiyo
Kullanmayacağınız özelli açmaya gerek yok zaten

elgrande9244

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
elgrande92
Cihazım
note 10s
Konular
1
Mi band 6 kullanıyorum bütün özellikleri açsam bile max 3 veya 4 gidiyo
Kullanmayacağınız özelli açmaya gerek yok zaten
huawei gt2 hmw2 den sonra bu saate geçtim ondan da azıcık hayal kırıklığı oldu, yoksa saatin maşallahı var. zaten zepp de neyi açmak istesen direk hocam bak bu çok şarj yer etme eyleme diye uyarı veriyor. apple watch ın sadece kasasını taklit etmemiz demek ki huami

Üst Alt