Soru Amazfit gtr mı Honor wacth magic 2 mi

neckay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NECATİ
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
Arkadaşarl 2 saat arasında kararsız kaldım
Amazfit gtr titanium tercihimdi fakat Honor magic 2 kafamı karıştırdı. Sizce hangisi ? Daha önce araştıranlar var ise şimdiden cevaplar için teşekkürler.

neckay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NECATİ
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
Evet öyle şuanda en mantıklısı o Stratosun fiyatına bir bakayım dedimde demez olaydım bu artan kurda en iyi seçeneğiniz honor magic watch 2 :)
Konuşma olmamasıda büyük handikap bence. Belki çok kullanmayacağım ama yinede olsun istiyorum.

Oyla:

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Konuşma olmamasıda büyük handikap bence. Belki çok kullanmayacağım ama yinede olsun istiyorum.

Konuşma derken stratosu kastediyorsanız doğru o sıkıntı ama honorda hızlı arama kısmından kişi ekleyip honorda arama yapabilirsiniz ama tabi bluetooth üzerinden cihazı komuta edip cihazdan arama yapıyor gene o aramayıda bluetooth yoluyla saate aktarıyor fakat ses kalitesi süper ben saatten konuşuyorum aynı telefonla konuşuyormuşum gibi berrak temiz ve net geldiğini söylüyorlar fiyatına göre kesinlikle honor.

Oyla:

neckay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NECATİ
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
Arkadaşarl 2 saat arasında kararsız kaldım
Amazfit gtr titanium tercihimdi fakat Honor magic 2 kafamı karıştırdı. Sizce hangisi ? Daha önce araştıranlar var ise şimdiden cevaplar için teşekkürler.
Bugün itibari ile honor magic watch 2 almış bulunmaktayım. Genel olarak iyi malzeme kalitesi ve arayüz akıcı ve güzel. Amazfite göre kağıt üzerinde fazlası var ama onu tecrübe edemediğim için yorum yapamıyorum. Ama bu saat mahçup etmez gibi duruyor.

Oyla:

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Bugün itibari ile honor magic watch 2 almış bulunmaktayım. Genel olarak iyi malzeme kalitesi ve arayüz akıcı ve güzel. Amazfite göre kağıt üzerinde fazlası var ama onu tecrübe edemediğim için yorum yapamıyorum. Ama bu saat mahçup etmez gibi duruyor.

Hayırlı olsun mahçup etmez emin olun fiyatına göre iyi.

Oyla:

tcivelek61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TURGUT
Cihazım
mi5s plus
Konular
31
Merhaba Ben de Honor Watch Magic 2 aldım. Alışmaya öğrenmeye çalışıyorum. Saatten telefonu bul özelliğini kullanamadım. Telefonu bul dediğimde saate çalıyor görünüyor fakat telefon tepki vermiyor. Telefonda uygulamanın bütün izinlerini verdim. Yardımcı olursanız sevinirim.@mattenz, neckay,
HiddeNKinG,

Oyla:

tcivelek61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TURGUT
Cihazım
mi5s plus
Konular
31
Merhaba Ben de Honor Watch Magic 2 aldım. Alışmaya öğrenmeye çalışıyorum. Saatten telefonu bul özelliğini kullanamadım. Telefonu bul dediğimde saate çalıyor görünüyor fakat telefon tepki vermiyor. Telefonda uygulamanın bütün izinlerini verdim. Yardımcı olursanız sevinirim.@mattenz, neckay,
HiddeNKinG,
Sorunu farklı bir konudaki yöntem ile çözdüm Yine de teşekkür ederim

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt