Yardım Amazfit Gtr 47 mm. Güncelleme ve Türkçe Dil Sorunu

youlost35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
mi9T
Konular
1
Merhaba.

öncelikle şimdiden teşekür ederim.

tredyoldan amazfit gtr 47mm aldım. cihaz elime geldi eşleştirdim sorun yok. cihaz hiç bir şekilde güncelleme almıyor ingilizce olarak kullanılıyor. saat arayüzleri indirilmiyor. birçok özellik kullanılmıyor

güncelleme sonuna kadar geliyot telefona yakın konumda tutup tekrar deneyin diyor yaklaşık 100 kere denedim farklı cihazlardada denedim

aygıt yazılım sürümü : 1,3,00

akıllı cihazım Mİ 9 T ( sürümü 12 )

Amazfit Gtr 47 mm. güncelleme ve türkçe dil sorunu

Moderatör tarafında düzenlendi:

onderkaanozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
önder kaan
Cihazım
Amazfit Verge
Konular
1
Vallahi sikintiliymis hocam. Turkce yapabilceklerse icinize sinecek hale getireceklerse 1kereligine verilir ama devam edecekse sorunu çok olur her seferinde para verip yaptirmak

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

youlost35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
mi9T
Konular
1
Vallahi sikintiliymis hocam. Turkce yapabilceklerse icinize sinecek hale getireceklerse 1kereligine verilir ama devam edecekse sorunu çok olur her seferinde para verip yaptirmak

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

telefoncuda 3 gün uğraşın ardından yapamadı malesef. tredyoldan aldıgım için de mi garanti kapsamına girmiyor saat elimizde kaldı

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
telefoncuda 3 gün uğraşın ardından yapamadı malesef. tredyoldan aldıgım için de mi garanti kapsamına girmiyor saat elimizde kaldı
Fatura üzerinde yer alan firma ile iletişime geçip garantiye gönderin hocam. Xiaomi Türkiye olmasa bile mutlaka bir garantisinin olması gereklidir. Garantisiz cihaz satılamaz.

Oyla:

blckwolf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Amazfit Bip
Konular
0
Bende de aynı telefon ve saat var. Önce Zepp yükleyin. Bluetooth üzerinden bağlanacaktır. Eğer Zepp'de saati bulamıyorsa Gadgetbridge yükleyin ve saati telefona buldurun, bağlanın. Daha sonra Zepp üzerinden güncelleme yapın. Notify&Fitness for Amazfit programını indirin ve kurun. Bu program size istediğiniz her türlü ayarı yapma olanağı sağlar. Saat arayüzlerini değiştirmeye kadar herşeyi yapabilirsiniz.

Oyla:

youlost35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
mi9T
Konular
1
Bende de aynı telefon ve saat var. Önce Zepp yükleyin. Bluetooth üzerinden bağlanacaktır. Eğer Zepp'de saati bulamıyorsa Gadgetbridge yükleyin ve saati telefona buldurun, bağlanın. Daha sonra Zepp üzerinden güncelleme yapın. Notify&Fitness for Amazfit programını indirin ve kurun. Bu program size istediğiniz her türlü ayarı yapma olanağı sağlar. Saat arayüzlerini değiştirmeye kadar herşeyi yapabilirsiniz.

öncelikle teşekürler, Zepp yükle zeppten saati bulabiliyorum bluetooth ile telefona bağlı adım sayıyor mesaj ve aramalar geliyor saate fakat saat hiç bir şekilde güncelleme almıyor türkçe olmuyor arayüzler yüklenmiyor. önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi 4-5 telefoncu gezdim en son dediği telefoncunun '' 2 gündür ben bu saat ile uğraşıyorum buna yazılım atılmadan düzelmez bu saat'' aldığım hafta 2 kere tredyolla iade göndeerdim kabul edilmedi geri geldi saat

Oyla:

blckwolf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Amazfit Bip
Konular
0
öncelikle teşekürler, Zepp yükle zeppten saati bulabiliyorum bluetooth ile telefona bağlı adım sayıyor mesaj ve aramalar geliyor saate fakat saat hiç bir şekilde güncelleme almıyor türkçe olmuyor arayüzler yüklenmiyor. önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi 4-5 telefoncu gezdim en son dediği telefoncunun '' 2 gündür ben bu saat ile uğraşıyorum buna yazılım atılmadan düzelmez bu saat'' aldığım hafta 2 kere tredyolla iade göndeerdim kabul edilmedi geri geldi saat
Hocam dediğim gibi, Notify&Fitness for Amazfit programını indirin ve kurun. Full özellikler için satın alın. Daha sonra yine bu program üzerinden güncelleme yapabilirsiniz. Ara yüz için yine bu program içinden Amazfaces'e ulaşıp yükleyebilirsiniz.

Oyla:

hmmetin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Oneplus 7
Konular
0
Xda da stock rom linkleri var. İndirip notify ile kurun. Sonrasında orijinal Zepp ile yazılım güncellemesi aratın. Muhtemelen bulacaktır.

Oyla:

trippin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
Merhaba.

öncelikle şimdiden teşekür ederim.

tredyoldan amazfit gtr 47mm aldım. cihaz elime geldi eşleştirdim sorun yok. cihaz hiç bir şekilde güncelleme almıyor ingilizce olarak kullanılıyor. saat arayüzleri indirilmiyor. birçok özellik kullanılmıyor

güncelleme sonuna kadar geliyot telefona yakın konumda tutup tekrar deneyin diyor yaklaşık 100 kere denedim farklı cihazlardada denedim

aygıt yazılım sürümü : 1,3,00

akıllı cihazım Mİ 9 T ( sürümü 12 )

Amazfit Gtr 47 mm. güncelleme ve türkçe dil sorunu
Merhaba, aynı sorunu şuan bende yaşıyorum saati trendyoldan aldım. Satıcı ürünün cepport miui Türkiye garantili olduğunu söylüyor, forumda bu konuyla ilgili bir muhatap bulabilirmiyiz.

Oyla:
Üst Alt