Soru Amazfit bip ile Amazfit Bip Lite farkı?

Abra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
iPhone 8 Plus
Meslek
Üniversite Öğr.
Konular
3
Amazfit Bip ile Amazfit Bip Lite arasında ne fark var? Şarjı 30 gün gidiyor diyorlar doğru mudur? Ürün kaliteli mi? Fiyatını hak ediyor mu? Hala alınır mı?

Abra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
iPhone 8 Plus
Meslek
Üniversite Öğr.
Konular
3
kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Oyla:

Abra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
iPhone 8 Plus
Meslek
Üniversite Öğr.
Konular
3
Dostlar yardımcı olabilecek yok mu ya, ne önerirsiniz mi band 3 mü yoksa amazfit bip mi? amazfit bip ile amazfit bip lite farkı ne?

Oyla:

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Birkaç makale okudum. Hepsinde de söylediği üzere hepsi aynı model. Sadece farklı ülkelerde satılan ürünlerin adları farklı olarak piyasalara sürülmüş. Donanımsal bir farkları yok.

Oyla:

Abra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
iPhone 8 Plus
Meslek
Üniversite Öğr.
Konular
3
Birkaç makale okudum. Hepsinde de söylediği üzere hepsi aynı model. Sadece farklı ülkelerde satılan ürünlerin adları farklı olarak piyasalara sürülmüş. Donanımsal bir farkları yok.
peki mi band 3 modelini mi önerirsiniz yoksa amazfit bip mi?

Oyla:

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Bütçenize göre almanızı tavsiye ederim. Sporcu iseniz Amazfit Bip, GPS'e sahip olduğu için daha çok işinize yarayacaktır bence. Onun haricinde ben Mi Band 2 kullanıyorum. Sadece saate bakmak ve günde 1-2 defa nabız ölçümü yapmak için kullandığımdan ötürü işimi rahatlıkla görüyor. Amazfit Bip'te bileklikten etkinlik başlatmak, koşu sırasında nabzınızı ve hızınızı canlı olarak kolunuzdan takip etmek gibi bir şansınız da var. Mi Band 3 alırsanız bu işlem için telefona ihtiyacınız var bileklikten sadece anlık nabzı görürsünüz.

Oyla:

Abra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
iPhone 8 Plus
Meslek
Üniversite Öğr.
Konular
3
Bütçenize göre almanızı tavsiye ederim. Sporcu iseniz Amazfit Bip, GPS'e sahip olduğu için daha çok işinize yarayacaktır bence. Onun haricinde ben Mi Band 2 kullanıyorum. Sadece saate bakmak ve günde 1-2 defa nabız ölçümü yapmak için kullandığımdan ötürü işimi rahatlıkla görüyor. Amazfit Bip'te bileklikten etkinlik başlatmak, koşu sırasında nabzınızı ve hızınızı canlı olarak kolunuzdan takip etmek gibi bir şansınız da var. Mi Band 3 alırsanız bu işlem için telefona ihtiyacınız var bileklikten sadece anlık nabzı görürsünüz.
hafızası kaç gb amazfit bip in? kayıt alıyor mu gün içindeki durumları eğer telefonu bağlamazsak

Oyla:

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Hafızası GB cinsinden değil. Yaptığınız aktiviteleri 10 günden sonra silmeye başlıyor diye biliyorum. Mi Band 2'de durum böyle. Zaten aktivite verisi, uyku verisi filan haftalık toplam 50KB'ı geçmeyecektir. Bir hafızaya gerek de yok. RAM'de depolar bu verileri. Zaten haftada bir kez Mi Fit uygulamasını açtığınızda tüm kayıtları Xiaomi sunucularında depoluyor. Her zaman telefona bağlı kalmak zorunda değilsin.

Oyla:

Abra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
iPhone 8 Plus
Meslek
Üniversite Öğr.
Konular
3
Hafızası GB cinsinden değil. Yaptığınız aktiviteleri 10 günden sonra silmeye başlıyor diye biliyorum. Mi Band 2'de durum böyle. Zaten aktivite verisi, uyku verisi filan haftalık toplam 50KB'ı geçmeyecektir. Bir hafızaya gerek de yok. RAM'de depolar bu verileri. Zaten haftada bir kez Mi Fit uygulamasını açtığınızda tüm kayıtları Xiaomi sunucularında depoluyor. Her zaman telefona bağlı kalmak zorunda değilsin.
müzik değiştirebiliyor muyuz bağlıyken? şarkı dinlerken apple musicten

Oyla:

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Büyük ihtimalle yandaki tuş yardımıyla değiştirilebiliyordur. Araştırırsanız rehberleri var. Touch monitoring ile ben Mi Band 2 ile de müzik değiştirebiliyorum. Aynı şey Amazfit Bip'te de vardır.

Oyla:
Üst Alt