Sohbet Aman kullandığınız rom hayatınızı karartmasın

Genie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
r
Cihazım
Mi max2
Konular
14
BAHSİ GEÇEN ROMLAR İNCELENMİŞTİR VE HERHANGİ SORUN TESPİT EDİLMEMİŞTİR. ROMLARI YAPAN ARKADAŞLARDAN ÖZÜR DİLİYORUM. Mİ MAX2 İÇİN ÇALIŞMALARININ DEVAMINI BEKLİYORUM .

Merhabalar arkadaşlar bir arkadaşımızıın tesadüf eseri aosp romları incelerken farkettiği korkunç bir dolandırıcılık sistemini sizlere anlatacağım.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu görüntüdeki kod normalde 2 sayfa ama ne hikmetse bunları yaptığı romda TAM 123 sayfa
Sanek isimli şahsın yaptığı romlarda google hizmetlerine giden bilgileriniz(şifreleriniz , konumunuz , aramalarınız ,numaralarınız, banka hesaplarınız , fotoğraflarınız , yazışmalarınız vb)

google haricinde kendilerine de yönlendiriyorlar.Yani bu ne demek oluyor google tarafından zararsız olarak sizden alınan veriler bu elemanların ellerine geçiyor.

Sizi bir forumdaşınız olarak uyarıyorum.

Şüpheli isimler bunlar
ScrisBoy
HardRock
Karinki
TejasSlayer
BeingTejas
Schroinger
Sanek

Son düzenleme:

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
Merhabalar arkadaşlar bir arkadaşımızıın tesadüf eseri aosp romları incelerken farkettiği korkunç bir dolandırıcılık sistemini sizlere anlatacağım.

Bu görüntüdeki kod normalde 2 sayfa ama ne hikmetse bunları yaptığı romda TAM 123 sayfa
Sanek isimli şahsın yaptığı romlarda google hizmetlerine giden bilgileriniz(şifreleriniz , konumunuz , aramalarınız ,numaralarınız, banka hesaplarınız , fotoğraflarınız , yazışmalarınız vb)

google haricinde kendilerine de yönlendiriyorlar.Yani bu ne demek oluyor google tarafından zararsız olarak sizden alınan veriler bu elemanların ellerine geçiyor.

Şüpheli isimler bunlar
ScrisBoy
HardRock
Karinki
TejasSlayer
BeingTejas
Schroinger
Sanek

teşekkürler uyarı için hocam.

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36

Şüpheli isimler bunlar
ScrisBoy
HardRock
Karinki
TejasSlayer
BeingTejas
Schroinger
Sanek
Romun tam adı nedir?

Üst Alt