Yardım Always On Displayi açmama rağmen çalışmıyor

UncoSociable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Selim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.0.2
Telefon Modeli
Redmi Note9 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar Redmi note 9 pro global cihazımda aod_curtana ile aodyi açmama rağmen çalışmıyor aynı durumu yaşayıp çözmüş ya da bilgisi olanlardan yardım istiyorum şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-27-11-26-59-126_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-02-27-11-26-59-126_com.android.settings.jpg
    293,4 KB · Görüntüleme: 11

Yavuzfuat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuzfuat
Cihazım
Xiaomi Mİ9 T
Konular
1
Ekli dosyadaki yolu izle olacaktır
Merhabalar Redmi note 9 pro global cihazımda aod_curtana ile aodyi açmama rağmen çalışmıyor aynı durumu yaşayıp çözmüş ya da bilgisi olanlardan yardım istiyorum şimdiden teşekkürler

Oyla:

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
63
Hocam Redmi Note 9 Pro cihazların Always On Display desteği yok, ancak custom romlarla yapılabilir. Eğer ki Stock rom kullanıyorsanız açamazsınız çünkü ekran Amoled değil.
Ben MIUI 12.5 kullanıyorum bende çalışıyor ancak sırf bunun için cihazınızı MIUI 12.5 yükseltmenizi tavsiye etmem çünkü NFC gibi bazı özellikler kısıtlanıyor.

Oyla:

UncoSociable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Selim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
2
Hocam Redmi Note 9 Pro cihazların Always On Display desteği yok, ancak custom romlarla yapılabilir. Eğer ki Stock rom kullanıyorsanız açamazsınız çünkü ekran Amoled değil.
Ben MIUI 12.5 kullanıyorum bende çalışıyor ancak sırf bunun için cihazınızı MIUI 12.5 yükseltmenizi tavsiye etmem çünkü NFC gibi bazı özellikler kısıtlanıyor.
anladım hocam peki kararlı sürüm 12.5 olunca güncellersem çalışır mı yoksa yine mi çalışmaz
bir de yükseltirsem mitooldan yapabilir miyim ve imei sorun olur mu teşekkürler şimdiden

Oyla:

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
63
anladım hocam peki kararlı sürüm 12.5 olunca güncellersem çalışır mı yoksa yine mi çalışmaz
bir de yükseltirsem mitooldan yapabilir miyim ve imei sorun olur mu teşekkürler şimdiden
Bence yine çalışmaz (bence). Sebebini açıklayayım. Ben Note 9 Pro için yükledim ancak büyük ihtimalle başka bir telefon için üretilen sürümün Note 9 Pro'ya uyarlanmış hali. Zaten Always On Display'i kullanmak da mantıksız çünkü Amoled ekranlarda olduğu gibi siyah yerlerin aydınlatmasını kapatmadığı için ekran hep açık oluyor ve bataryadan yiyor.

Oyla:
Üst Alt