Uygulama [ALPHA] Tap, Tap - Cihaz arkasına iki kez hafifçe vurun [Android 11 port]

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Tap, Tap, Android 11'den herhangi bir ARM v8 cihazına cihaz hareketinin arkasındaki çift dokunuşun bir bağlantı noktasıdır. Hareketleri uygulamaları başlatmak, cihazı kontrol etmek (ev, arka ve son butonlara basmak dahil), ekran görüntüsü almak, el feneri arasında geçiş yapmak, asistanınızı açmak ve daha fazlası için hareketi kullanmanızı sağlar. "Kapıları" kullanarak, hareketin ekranın kapalı olduğu, görüşme yaptığınız, bir uygulamanın açık olduğu vb. Gibi senaryolarda çalışmasını engelleyebilirsiniz. Bu görevleri çalıştırmak ve arka planda çalışmaya devam etmek için bir erişilebilirlik hizmeti kullanır. Dokunun, Dokunun aynı makine öğrenme kodunu kullanır ve Android 11'deki TensorFlow modelleri, gerektiğinde doğrudan SystemUIGoogle'dan kaldırılan kodla hareketle oluşturulur. Ayarlardan üç model arasından seçim yapabilirsiniz: Pixel 3 XL, Pixel 4 ve Pixel 4 XL; cihazınıza en uygun olanı seçmenize olanak tanır. Makine öğrenimi, hareketin daha doğru bir şekilde algılanmasını sağlar ve yanlışlıkla etkileşim olasılığını azaltır. Duyarlılık seçenekleri şu anda mevcut değildir, ancak gelecekteki bir sürümde olabilir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Verilen APK dosyasını cihazınıza direk kurunuz,ardından uygulamaya erişilebilirlik izni verdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz

MiuiEmre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
18
Çok hoş bi özellik indirdim kullanıyorum bi sıkıntı yok teşekkürler

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Ellerinize sağlık hocam gayet kullanışlı. Ekran görüntüsü çekmek artık daha kolay

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Elinize sağlık hocam Miui 12 de çalışıyormu acaba

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Mı 8 se cihazıma kurdum, çok pratik bir program olmuş. İlk sürüm olmasına rağmen başarılı, şuan sadece ekran resmi almak için kullanıyorum lakin Yakın zamanda farklı etkileşimlerde eklenecektir. Telefonlar daha kullanışlı oluyor.

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Tap, Tap, Android 11'den herhangi bir ARM v8 cihazına cihaz hareketinin arkasındaki çift dokunuşun bir bağlantı noktasıdır. Hareketleri uygulamaları başlatmak, cihazı kontrol etmek (ev, arka ve son butonlara basmak dahil), ekran görüntüsü almak, el feneri arasında geçiş yapmak, asistanınızı açmak ve daha fazlası için hareketi kullanmanızı sağlar. "Kapıları" kullanarak, hareketin ekranın kapalı olduğu, görüşme yaptığınız, bir uygulamanın açık olduğu vb. Gibi senaryolarda çalışmasını engelleyebilirsiniz. Bu görevleri çalıştırmak ve arka planda çalışmaya devam etmek için bir erişilebilirlik hizmeti kullanır. Dokunun, Dokunun aynı makine öğrenme kodunu kullanır ve Android 11'deki TensorFlow modelleri, gerektiğinde doğrudan SystemUIGoogle'dan kaldırılan kodla hareketle oluşturulur. Ayarlardan üç model arasından seçim yapabilirsiniz: Pixel 3 XL, Pixel 4 ve Pixel 4 XL; cihazınıza en uygun olanı seçmenize olanak tanır. Makine öğrenimi, hareketin daha doğru bir şekilde algılanmasını sağlar ve yanlışlıkla etkileşim olasılığını azaltır. Duyarlılık seçenekleri şu anda mevcut değildir, ancak gelecekteki bir sürümde olabilir.

Verilen APK dosyasını cihazınıza direk kurunuz,ardından uygulamaya erişilebilirlik izni verdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz

Çok güzel bir uygulama ama.keske Türkçe olsaydı

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Uygulama çalışıyordu,alta aldım birden komple fişi çekti :D.Uygulama tepki vermiyor artık.

edit: Silip tekrar yükledim düzeldi.

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist