Sohbet Allttaki Üyeye Soru Sor

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Downgrade veya global-china geçişi vb. İşim olmadığı için sürekli de upgrade yaptığım için ihtiyaç duymadım. Duyarsam da muhakkak bir süre destek alarak yaparım. Şimdilik orangefox recovery işimi görüyor.

Xiaomi candır, gerisi heyecandır.
Tamamdır hocam o zaman.Alttaki üye Xiaomi ye Huawei den mi geçti(şahsen ben Aralık ta öyle geçtim twrp den sistemi sildim fakat o zamanlar da hiç bir şey bilmiyoruz USB portta sıkıntı olmuş flashlanmıyor diye de öyle kalakaldı telefon daha 1 hafta önce elime geçti anında kurtardım :))?

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Neden göremedim :(
Hayır, ilk telefonum. Diyorum ne kadar doğru seçim yapmışım.(2 soruyu da cevapladım)
Alttaki üye bu zamana kadar bu konuya göz gezdirip hiç bir şey yazmadı.

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Neden göremedim :(
Hayır, ilk telefonum. Diyorum ne kadar doğru seçim yapmışım.(2 soruyu da cevapladım)
Alttaki üye bu zamana kadar bu konuya göz gezdirip hiç bir şey yazmadı.
8 tane sayfanın 4 sayfası zaten sanırım bana ait :D.Alttaki üye rom olaylarını ilk defa Xiaomi de mi öğrendi?

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
rom olaylarını S4 miniyle öğrenmiştim 2014 yıllarında xiaomiyle de 2016dan beri tanıştım
Alttaki üye ios mu android mi

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
rom olaylarını S4 miniyle öğrenmiştim 2014 yıllarında xiaomiyle de 2016dan beri tanıştım
Alttaki üye ios mu android mi
Android :)Gayet te memnunum hocam çok küçük yaşlarımda tanıştım daha Android ile.İlk elime aldığım android cihaz da Samsung Galaxy Ace idi.Daha hava durumuna girmeye çalıştığınızda donan bir cihazdı.Bayadır da android ile iç içeyim.Sadece bi 2017 de ios almıştım ip 5s o da gece şarja bıraktım gece anakartı yanmıştı :D.3 ay dayandı zaten telefon.Onun haricinde yıllardır Android Android.Alttaki üye tamamen ios yanlısı mı?

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2
Android :)Gayet te memnunum hocam çok küçük yaşlarımda tanıştım daha Android ile.İlk elime aldığım android cihaz da Samsung Galaxy Ace idi.Daha hava durumuna girmeye çalıştığınızda donan bir cihazdı.Bayadır da android ile iç içeyim.Sadece bi 2017 de ios almıştım ip 5s o da gece şarja bıraktım gece anakartı yanmıştı :D.3 ay dayandı zaten telefon.Onun haricinde yıllardır Android Android.Alttaki üye tamamen ios yanlısı mı?
Hayır, hatta eşini almaması için ikna etmeye çalışmış ancak başarılı olamamıştır, sonra 3 günde ancak bir zil sesi yükleyebilmiştir.
Çünkü kendisi HTC Desire HD ile Android 2.2 Froyo sürümünden beri Android telefon kullanmaktadır.
Bu arada HTC Desire HD halen Cyanogen Mod ile çalışabilmektedir. İlk Root ve Rom olayları bu telefonla başlamıştır.
Alttaki üye hiç telefon (donanımsal olarak) tamir etmeye çalışmış mıdır?

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Hayır, hatta eşini almaması için ikna etmeye çalışmış ancak başarılı olamamıştır, sonra 3 günde ancak bir zil sesi yükleyebilmiştir.
Çünkü kendisi HTC Desire HD ile Android 2.2 Froyo sürümünden beri Android telefon kullanmaktadır.
Bu arada HTC Desire HD halen Cyanogen Mod ile çalışabilmektedir. İlk Root ve Rom olayları bu telefonla başlamıştır.
Alttaki üye hiç telefon (donanımsal olarak) tamir etmeye çalışmış mıdır?
Evet :)Ve yapıyorum da tornavida seti alınca başlayacağım.Alttaki üye Ben Fero mu dinliyor?:D

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
Evet alttaki yemek yemeyi seviyor

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Hayır. Hiç sevmiyorum. Aslında youtube hariç sosyal medya kullanmıyorum.
Alttaki üye foruma yeni katıldı.

Üst Alt