Duyuru Alışveriş Yap VIP Üyelik Kap

KAPTAN_007

Dünya Bir Gündür O Da Bu Gündür!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ESER
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
34
Sipariş No: #32849
Tel No: 4092

aslanalperh

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
15
Tel No: 1200

Ben vip üyelik için değil hocam madalya için yazdım yazacak doğru yeri bulamadım sanırım.

GECELERRRR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Masüstü PC
Konular
7
Arkadaşlar sitemizin market bölümünde alışveriş yapan arkadaşlarımaza sitemizden 3 Aylık VIP üyelik hediye edilecektir.

Ayrıca sizin referansınız ile alışveriş yapacak arkadaşlarınız için de 1 AYLIK VIP üyelik hediye :)

Alışveriş yapmak için MIUI Türkiye Market | Xiaomi satış noktası

- Alışveriş yapan arkadaşlaımız alışveriş esnasında açıklama kısmına Forum nicklerini yazabilir yada bu konu altında yorum yapabilir.

- Konu altında yorum yapacak arkadaşlar Sİpariş ID ve Telefon numarası son 4 hanesini yazmaları doğrulama için yeterlidir.

VIP üyelik ayrıcalıkları hakkında bilgi almak için aşağıda ki konuyu ziyaret edebilirsiniz.

Duyuru - VIP Üyelik Sistemi Aktif Edilmiştir

Not: Eski alışverişleriniz için geçerli değildir. Konu açılma tarihinden sonra ki alışverişleriniz için geçerlidir.

Güncelleme
22.09.2019 ve sonrası için geçerlidir.
Bu siteye nasıl güvenelim peki? Sanki, güvensiz kişilerden yapılma gibi bir havası var alışveriş sistesinin. Üstelik nereden bileceğiz? Belki bu site dolandırıcı. Paramızla dolandıracak bizi. Güvenemiyor insam ister istemez.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Bu siteye nasıl güvenelim peki? Sanki, güvensiz kişilerden yapılma gibi bir havası var alışveriş sistesinin. Üstelik nereden bileceğiz? Belki bu site dolandırıcı. Paramızla dolandıracak bizi. Güvenemiyor insam ister istemez.
Site bize ait hocam :) Türkiye de xiaomi yokken bu site vardı

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
HiddeNKinG hocam GECELERRRR isimli kullanıcı biraz trolümsü hesap gibi geldi bana. Geçenlerde 47 yıllık 300kg'lık pc sistemim var diye gönderi vs paylaşmıştı. Bu yüzden forumun marketi hakkında da böyle düşünmesine şaşırmadım :D

aslanalperh

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
15

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bu siteye güvenmiyorsanız kusura bakmayın ama burada ne işiniz var diye sormazlar mı? Sitenin adresine herhalde bakmış ve miuiturkiye.net domaini altında olduğunu görmüşsünüzdür. Konu sadece bizimle de ilgili değil. Hangi forum olursa olsun, o foruma ait bir siteye o forum içerisinde güvenilir değil ve hatta dolandırıcı demek tamamen farklı bir amaçla orada olduğunuzu göstermez mi?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
GECELERRRR

2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız. Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildir.

Maddesi uyarınca mesajınız silinmiş ve uyarı cezası verilmiştir.

TedMosby

Ragnar Lothbrok
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner
Cihazım
Mi 9T
Konular
21
3 aylık vip hediye yazıyor fakat 1 ay sadece vip kaldım ve şuan vip değilim yanlış mı anladım acaba?

Üst Alt