Soru Alış - Xiaomi Mi5s Almalı mıyım?

MrReckless

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
8
Merhaba arkadaşlar ben bu telefonu almak istiyorum fakat aklımda çok fazla soru var. Forumdaki konulara göz gezdirdiğimde telefonla ilgili bir çok sorundan bahsediliyor. Aktif olarak telefonu kullanan kullanıcılar bana yardımcı olursa çok sevinirim gerçekten. Telefonla alakalı ne tür sorun yaşıyorlar? Ya da sorun yaşıyorlar mı?

Xiaomi'nin 64 Gb-3Gb ramli siyah modelini alacağım bu siteden:

Sizce Cepport adlı satıcı güvenilir mi ? Servis hizmetleri nasıl? Bir çok şikayet gördüm satıcıyla alakalı.
Son olarak da Gittigidiyorda telefonu alırken FixPack Kaskosu yaptırmam gerekir mi? İthalat garantisine güvenemiyorum pek. Yardımcı olursanız sevinirim :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xoansis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
7
Mi5s kullanıyorum yaklaşık 4-5 aydır. Pil ilk günler rahat bir günü devirirken şu an gün içerisinde 5-6 saatte bitiyor, gece %100 bırakıyorum sabah %65 de, üstüne bir de %20 de şak diye kapanıyor. Her yerde şarj cihazı ve taşınabilir batarya bulundurmak zorunda kalıyorum ki tüm şarj aparatları taşınabilir batarya dahil orj. Xiaomi ürünleri. Uzun zamandır bu modele güncelleme gelmedi, Aldığım ürün kullanımdan iki ay sonra telefonun ekranı üretim kaynaklı %20 dokunmatik algılamama arıza çıktı, global siteye girdim benzer sorunları aldıktan birkaç ay sonra yaşayan yabancılar gördüm. Şu an ekran değişti parmak izi sensörü ve home tuşu çalışmıyor. Önceki kullandığım Mi4 ü mumla arıyorum. Bir daha düşünün.... En azından önerim ara model yerine ana model Mi5 almanız....

Son düzenleme:
Oyla:

enginkir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
mi5s
Konular
0
Mi5s alırken farklı satıcılar olmasına rağmen cepport' u tercih ettim.Telefon ile görüşerek kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz, her konuda yardımcı oluyorlar.Ben arka kamerasını pek beğenmedim,ön kamera daha iyi çekiyor.Hızı gerçekten çok iyi, başka bir olumsuzluğa rastlamadım,inşallah ta rastlamam.
Bu arada Global rom'a güncelleme gelecek mi?bilgisi olan var mı?Teşekkür ederim..

Oyla:
Üst Alt