Tavsiye Alınabilir en mantıklı telefon

• Konbuyu başlatan Üye silindi 278685
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 1K

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
Kamerası daha iyi ama x3 pro gibi performansa sahip fiyatı yakın bir telefon istiyorum . 8-256 modele sahibim pmic sorunları ve telefonu şarjda iken fastboot sonra hemen twrpden sisteme geçince anlamsız şekilde azalan yada aşırı yükselen şarj sorunlarından batarya sorunlarından bıktım . İstanbul içi alınabilir en mantıklı telefon hangisi acaba / takasta olabilir üstüne biraz para ekleyerek vs .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Diğer bir sorun da bu .
Alınacak tek ve en iyi telefon bu bence.Fiyat + Performans= Mutluluk ve huzur

Ü

Üye silindi 278685

Guest
Telefonda performans modu açık. Şarjın çabuk bitmesi, ısınma gibi şikayetleriniz varsa eğer sebebi bu olabilir.
Pil tasarufunda iken de aynı . O an şarjı daha da hızlı bitsin kalibrasyon yapayım diye açmıştım .

Acaba CMD yani adb ile ben bu telefonu tamamen sıfırlayıp yukarı daki hatayı düzeltebilir miyim ? burucu08

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
Kamerası daha iyi ama x3 pro gibi performansa sahip fiyatı yakın bir telefon istiyorum . 8-256 modele sahibim pmic sorunları ve telefonu şarjda iken fastboot sonra hemen twrpden sisteme geçince anlamsız şekilde azalan yada aşırı yükselen şarj sorunlarından batarya sorunlarından bıktım . İstanbul içi alınabilir en mantıklı telefon hangisi acaba / takasta olabilir üstüne biraz para ekleyerek vs .

Diğer bir sorun da bu .
Arkadaşım sanırım telefonu aldığın yer veya attığın romlarda sıkıntı var aynısı eski kaçak cihazım redmi note 10 proda vardı eğer doğru yapılırsa mükemmel bir cihaz, geçmiş olsun telefon önerim poco X3 GT olur telefonda ısınma veya donma yok mediatek başarmış Intel yapım zaten işlemcisi bataryasida şu şekilde

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-07-22-22-36-24-517_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-07-22-22-36-24-517_com.miui.securitycenter.jpg
    278,7 KB · Görüntüleme: 11
Ü

Üye silindi 278685

Guest
Arkadaşım sanırım telefonu aldığın yer veya attığın romlarda sıkıntı var aynısı eski kaçak cihazım redmi note 10 proda vardı eğer doğru yapılırsa mükemmel bir cihaz, geçmiş olsun telefon önerim poco X3 GT olur telefonda ısınma veya donma yok mediatek başarmış Intel yapım zaten işlemcisi bataryasida şu şekilde
Telefonda herhangi bir sorun yok her donanımını ben kontrol ediyorum anca var ise yazılımsal bir sorun var . Onu da zaten bir türlü düzeltemedim . MIUI 12 de yapmıyor 13 te yapıyor bu da donanımsal olmadığının en büyük ikinci kanıtı . Herkese yazıyorum cevabı MIUI 12 kullanın siz diyip boşlamaktan başka olmuyor :D .

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
Telefonda herhangi bir sorun yok her donanımını ben kontrol ediyorum anca var ise yazılımsal bir sorun var . Onu da zaten bir türlü düzeltemedim . MIUI 12 de yapmıyor 13 te yapıyor bu da donanımsal olmadığının en büyük ikinci kanıtı . Herkese yazıyorum cevabı MIUI 12 kullanın siz diyip boşlamaktan başka olmuyor :D .
Arkadaşım zaten yazılımsal demek istedim eğer MİUİ 12 modemi deniyordu sanırım eğer o atildiysa MİUİ 13 ile uyuşmazlık olabilir ama siz yinede benim dediğime tam güvenmeyin bilmiyorum tam

Ü

Üye silindi 278685

Guest
Arkadaşım zaten yazılımsal demek istedim eğer MİUİ 12 modemi deniyordu sanırım eğer o atildiysa MİUİ 13 ile uyuşmazlık olabilir ama siz yinede benim dediğime tam güvenmeyin bilmiyorum tam
İçine modem atmadım ama denemek lazım aslında. Temiz bir fastboot çözer diyorlar ama daha deneyecek fırsatım olmadı . İlk etapta direk onu deneyeceğim

Ü

Üye silindi 278685

Guest
Umarim iyi sonuçlar alırsınız hocam
Umarım olur da elden çıkarmak zorunda kalmam . Daha önce MIUI 13 te yine oluyordu sonra bir şekilde kendi kendine düzeltmişti . Nasıl olduğunu hiç bilmiyorum ama . Uzun zaman sonra bir gün MIUI 13 bir rom kurdum hiç sorun olmadı ve şarjı aşırı güzel gidiyordu . Sonra o romu güncelleyince cihazın yine feleği şaşıp eski haline döndü. Format atıp sorunsuz olan o roma geçmeme rağmen çözülmedi

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Umarım olur da elden çıkarmak zorunda kalmam . Daha önce MIUI 13 te yine oluyordu sonra bir şekilde kendi kendine düzeltmişti . Nasıl olduğunu hiç bilmiyorum ama . Uzun zaman sonra bir gün MIUI 13 bir rom kurdum hiç sorun olmadı ve şarjı aşırı güzel gidiyordu . Sonra o romu güncelleyince cihazın yine feleği şaşıp eski haline döndü. Format atıp sorunsuz olan o roma geçmeme rağmen çözülmedi
Twrp geçişlerinde romlarda sıkıntı oluyor sürüm düşürme yükseltme vs..
En sağlamı aslında cihazın eng rom fastboottan flash edip daha sonra global en son güncel romu flash etmek..
Bunları yapmadan cihazda sorun var demek doğru olmaz..
Twrp l geçişler yapıyosanız PC den temiz rom atın..

utkubrs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
Redmi S2
Konular
14
Mi 11 Ultra kullanıyorum çok memnunum.

Üst Alt