Yardım Aldığım yedek restore kısmında gözükmüyor

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui eu global beta
Telefon Modeli
Mi 5s plus
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba aradaşlar ben başarılı şekilde backup kısmında bütün seçenekleri secip yedek aldım dosyayı bilgisayarıma attın sonra telefona twrp üzerinde tamamen formatladım aldıgım yedek dosyasını telefona atıyorum restore kısmına girdiğimde dosya gözükmüyor fakat install kısmında dosya gözüküyor.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Merhaba aradaşlar ben başarılı şekilde backup kısmında bütün seçenekleri secip yedek aldım dosyayı bilgisayarıma attın sonra telefona twrp üzerinde tamamen formatladım aldıgım yedek dosyasını telefona atıyorum restore kısmına girdiğimde dosya gözükmüyor fakat install kısmında dosya gözüküyor.
Twrp den küçük boyutlu bir yedek alın şimdi. Ondan sonra telefon hafızasına girin twrp adında dosya açılacak. O dosyanın içine atın daha önce aldığınız yedek dosyasını.

Oyla:

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Twrp den küçük boyutlu bir yedek alın şimdi. Ondan sonra telefon hafızasına girin twrp adında dosya açılacak. O dosyanın içine atın daha önce aldığınız yedek dosyasını.
şimdi deneyeceğim hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aldığım küçük çaplı yedek dosyasını silicekmiyim tam anlamadım

Son düzenleme:
Oyla:

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
şimdi deneyeceğim hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aldığım küçük çaplı yedek dosyasını silicekmiyim tam anlamadım
O yedeği telefonda twrp isimli dosya açılsın diye aldık. O yedeğin bir önemi yok yani sadece klasör açılsın diye.
Twrp klasörünün içerisine kendi aldığınız yedeği atınca görmeli.
Aldığınız yedek dosyasına isim vermediyseniz tarih yazar. O dosyayı olduğu gibi atın twrp klasörüne.

Oyla:
Üst Alt