Albüm kapağı sorunu

troyous

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi4-LTE
Konular
7
Merhaba arkadaşlar,

Telefonuma yüklediğim bazı şarkıların albüm kapağı (şarkının içine gömülü albüm kapağı olduğu halde) miui'ın müzik çalarında görünmüyor.  Aynı şarkıları google müzik çalardan açtığımda ise her şey normal. Google müzik çaları sevmiyorum ve miui müzik çalar kullanmak istiyorum(Görsellik benim için önemli). Ayarlara baktım ama bir çözüm bulamadım. Görünmeyen albüm kapaklarını nasıl görünür hale getirebilirim? :??:

Telefonum Mi4 Miui 6 Stable.

troyous

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi4-LTE
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar yok mu bir bilen, tavsiyesi olan? Bi el atıverin. Başlığım yetim kaldı :)

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hocam albümde bulunan herhangi bir şarkı çalarken resim olması gereken yere uzun basılı tutarak resim seçebilirsiniz. (Aynı yerden online olarak da arıyor)

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

troyous

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi4-LTE
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cantara' Alıntı:
Hocam albümde bulunan herhangi bir şarkı çalarken resim olması gereken yere uzun basılı tutarak resim seçebilirsiniz. (Aynı yerden online olarak da arıyor)

Hocam uzun basılı tuttuğumda albüm kapağı seçe basıyorum işlemi şunu kullanarak tamamla diyor fakat online herhangi bir seçenek yok. Galeriden ya da dosya yöneticisinden fotoğraf seçebiliyorum. Online albüm kapağı arama seçeneği nerede, bulamadım? (Bu arada bendeki stable versiyon acaba stable da online arama yok mu?)

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hocam eski versiyonda albüm resmini sağa kaydırınca arama ve bulunann resimler için kapak seçimi ekranı geliyordu ama şimdi tekrar kontrol ettim ben de bulamadım... Yalnız yeni yüklediği şarkıların albüm kapakları kendiliğinden gelmiş. Telefonda albüm resmi olmadığı için online olarak buldu zannediyorum ama bunu nasıl yaptığıma dair maalsef bir fikrim yok... :)

Oyla:

lerispo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Max 2
Konular
6
Var mı bi gelişme? Bende arıyorum bi çözüm bulamadım..

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Merhaba arkadaşlar,

Telefonuma yüklediğim bazı şarkıların albüm kapağı (şarkının içine gömülü albüm kapağı olduğu halde) miui'ın müzik çalarında görünmüyor. Aynı şarkıları google müzik çalardan açtığımda ise her şey normal. Google müzik çaları sevmiyorum ve miui müzik çalar kullanmak istiyorum(Görsellik benim için önemli). Ayarlara baktım ama bir çözüm bulamadım. Görünmeyen albüm kapaklarını nasıl görünür hale getirebilirim? :??:

Telefonum Mi4 Miui 6 Stable.
Ben albüm kapakları için ayrıca klasör oluşturup tek tek eklemeyi bile denedim görsellik için fakat her güncellemede sorun oldu. Sonunda vazgeçtim. Yaşasın Spotify...

Oyla:

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular