Soru Akıllı saat seçimi

Hayrettin Bahadır

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hayrettin
Cihazım
Xaomi Mi6
Meslek
Sağlık
Konular
3
Değerli arkadaşlar, 8 yaşında ki oğlum bu dönem yaz kampına gidecek ve yaklaşık olarak bizler den 2 hafta ayrı olacak
Bu süreçte biraz olsun rahat olabilmek için "akıllı saat" alıp kontrol etmeyi planlıyoruz.
Beklediğimiz özellikler
- kamerası olması
- gps olması
- uzaktan dinleme olması
- pilinin uzun süre gitmesi

Bu özelliklere sahip o kadar çok ürün varki piyasada, kafamız karıştı.
Siz forumdaşlarımdan daha önce kullanıp memnun kaldığınız ya da araştırıp bilgi sahibi olduğunuz hatta bu özelliklerde elinde olup satmak isteyen varsa yardımcı olmanızı rica ediyorum.
Şimdiden teşekkürler.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam ben de 9 yaşındaki oğlum için gezilerde ve okulda kullanması için Sentar TD07s modelini almıştım. ( )

Beklentilerim sizinkiyle benzerdi ve tamamen karşıladı. Hatta kendi telefonum üzerinden konumunu görmek ve güvenli alan oluşturabilmek gibi son derece güzel özellikleri var. Alanı oluşturduktan sonra belirlenen alan dışına çıkıldığında telefona uyarı gönderiyor. Sadece benim belirlediğim kişileri arıyor ve yine benim belirlediğim kişilerden çağrı alabiliyor. SMS okuma özelliği yok, kendi üzerindeki mesajlaşma uygulaması ile sesli yazılı veya görüntülü mesajlaşılabiliyor. Sesli dinleme özelliği yok (varsa da hiç kullanmadım) ama uygulama üzerinden bulunduğu yerden görüntü alınabiliyor. Benim çok sevdiğim ama oğlumun sevmediği özelliği ise içerisinde sadece bir adet matematik oyunu var, başka oyun yok :) Sorun olarak ise pilini söyleyebilirim. Her gün şarja takılması gerekli... Bir de kamerası olduğu için okul yönetimi okulda kullanılmasına izin vermedi, sadece geziye giderlerse kullanıyor şu anda.

Özetle tavsiye edebileceğim bir model.

Oyla:

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
ben uzun zamandır bu saatleri araştırıyorum, aliexpressten gps takip cihazı almıştım başka bir şey için ama "2g"li olduğu için açıkcası hiç bir işe yaramıyor. araç takip edebilirsiniz evet ama kalabalık şehirlerde aracı ya da kişiyi bulmanız münkün değil, çok büyük sapmalar oluyor.

akıllı saatlerde de durum çok farklı olamaz, nokta atışı yapabilmek için 3gli bir akıllı saat almak gerekir, marketteki hangi ürün bunu karşılar?

Oyla:
Üst Alt