Tavsiye Akıllı saat önerisi

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui12
Telefon Modeli
Redmi 5 plus
Bootloader Kilidi
Açık
Herkese iyi günler ortalama 1.200 tl civarında akıllı saat bakıyorum. İlk defa alacağım ve cihazları deneme fırsatım olmadığı için tavsiyelerinize ihtiyacım var. Honor magicwatch 2 46 mm yi düşünüyordum indirimlerle beraber ortalama 1.070tl ye geliyor fakat samsung galaxy watch active 2'nin uygulama yüklenebilme özelliği aklımı çelmek üzere samsung galaxy watch 2 alırsam en uygun fiyatlı olan 40mm lik alüminyum malzemeli olan saati alacağım o da 1400tl civarı siz hangisini önerirsiniz ya da bu fiyat bandında önerebileceğiniz saat var mı?

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Watch Gt2 46'' kullanıyorum. Kasım 2019 dan bu yana gayet memnun kullanıyordum. Apple tarafına geçtiğim için bütün özelliklerini kullanamıyorum. Bu sebeple satıp Apple Watch almayı düşünüyorum.
Evet hocam apple watch gerçekten çok güzel parasının hakkını veriyor bence. Apple kullansam bende apple watch tercih ederdim

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Cok uzun zamandir Samsung saatler kullaniyorum. S2, S3, Gear Sport dahil uzun uzun kullandım. Şahsi fikrim şu ki: Samsung disinda ki çoğu markanin saati bilekliklerle es değer. Sadece görüntü olarak saat. Herhangi bir Gear saat ile her türlü uygulama desteği, anlik kameraya baglanarak saate es zamanli görüntü aktarma gibi harika özellikleri var. Spotify yükleyip ister telefonu kontrol edin, ister cevrimdisi indirme yaparak telefonsuz muzik dinleme keyfi sürün. Mesajlara cevap verme hem sesli, hem qwerty klavye, hem t9 klavye, hem de el yazısı ile mümkün. En ayrintili sekilde mesaj okuma secenegi de Samsung'da var.. Tasarim görecelidir fakat konu beceriye gelince Samsung'un eline su dokemez Huawei ve benzeri saatler.

Oyla:

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Cok uzun zamandir Samsung saatler kullaniyorum. S2, S3, Gear Sport dahil uzun uzun kullandım. Şahsi fikrim şu ki: Samsung disinda ki çoğu markanin saati bilekliklerle es değer. Sadece görüntü olarak saat. Herhangi bir Gear saat ile her türlü uygulama desteği, anlik kameraya baglanarak saate es zamanli görüntü aktarma gibi harika özellikleri var. Spotify yükleyip ister telefonu kontrol edin, ister cevrimdisi indirme yaparak telefonsuz muzik dinleme keyfi sürün. Mesajlara cevap verme hem sesli, hem qwerty klavye, hem t9 klavye, hem de el yazısı ile mümkün. En ayrintili sekilde mesaj okuma secenegi de Samsung'da var.. Tasarim görecelidir fakat konu beceriye gelince Samsung'un eline su dokemez Huawei ve benzeri saatler.
Evet hocam dediğinizde haklısınız bütçem biraz daha fazla olsa samsung almak isterdim ama kendi bütçemde alacağım samsung cihaz beni tatmin etmeyebilir şarj süresi ve tasarım olarak. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. :)

Son düzenleme:
Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Çok haklısınız hocam, Samsung haricindeki çoğu akıllı saatler, bilekliklerin biraz daha gelişmiş halleri.. Sizin sarjınız bu arada ne kadar gidiyor

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Çok haklısınız hocam, Samsung haricindeki çoğu akıllı saatler, bilekliklerin biraz daha gelişmiş halleri.. Sizin sarjınız bu arada ne kadar gidiyor

O kadar özelliği koyunca 2-3 günde bir şarj gerektiriyor haliyle hocam. Sadece adim sayarla 20 gün gider tabi. giggle~~

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
O kadar özelliği koyunca 2-3 günde bir şarj gerektiriyor haliyle hocam. Sadece adim sayarla 20 gün gider tabi. giggle~~
İncelemelerime göre, Samsungun tüm cihazları çok kalın, ağır ve kaba, kullanan arkadaşlar güzelce kas yapıyorlardır , güle güle kullansınlar

Oyla:

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Gün itibariyle forumumuzun kendi alışveriş sitesinden honor magicwatch 2 yi satın almış bulunmaktayım.bugün aldım ve bugün kargoya verildi gayet hızlı. Herkese değerli yorumu için teşekkür ediyorum :D

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Gün itibariyle forumumuzun kendi alışveriş sitesinden honor magicwatch 2 yi satın almış bulunmaktayım.bugün aldım ve bugün kargoya verildi gayet hızlı. Herkese değerli yorumu için teşekkür ediyorum :D
Hayırlı olsun hocam, pişman olmayacaksınız, iyi günlerde kullanırsınız inşallah

Oyla:

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Hayırlı olsun hocam, pişman olmayacaksınız, iyi günlerde kullanırsınız inşallah

Çok teşekkür ederim hocam. Sizin tavsiye ettiğiniz bir cihazdan pişman olacağımı hiç düşünmüyorum :)

Oyla:
Üst Alt