Soru Akıllı saat önerisi?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Bir akıllı saat almak istiyorum. Bip ve amazfit pace modelini kullandım. Bip modeli çok gösterişsizdi. Pace modelinde ise ekran beni gıcık etti. Güneş altında tamam mükemmel ama kapalı ortamda iğrenç bir ekranı vardı.
Şu an ise ikinci el bir verge buldum garantili bir de stratos buldum. İkisi de 500 tl garantili.
Stratosun görüntüsü çok güzel verge in ekranı çok güzel. Tavsiyeniz nedir?

aliytrklkmz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
24
Samsung galaxy watch active de mutlaka bakın derim ben bütçeyi bu kadar yukseltirseniz.

Oyla:

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Kullanan birisi olarak Galaxy Watch.

Ben amazfit serisini de inceleme fırsatı buldum ve GTR'i da. Xiaominin akıllı saatlerinin Samsung ve Apple'inkilerden çok geride olduğunu düşünüyorum. Bütçe kısıtlı ise huawei watch gt de düşünebilirsiniz ama o da dediğim modeller ile yarışamıyor. İkinci el alacaksanız S3 frontier alabilirsiniz.

Oyla:

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Saat olarak samsungun ustune tanimam uzun sureler s3 fronteir kullandım galaxy watch cok güzel ama cok pahalı maalesef :)
Yani hocam Xiaomi kullanıcısı da olsak doğruya doğru xiaomi akıllı saat konusunda çok iyi işler çıkartamıyor diye düşünüyorum şahsi fikrimdir. Ekran kaliteleri bile bunu saati incelemeden farkettiriyor.

Bu arada galaxy watch kullanıcısı olarak eğer apple'in saatleri yuvarlak olsaydı kesinlikle onları tercih ederdim. Galaxy serisi çin markalarına göre çok stabil. Apple serisi ise samsungun ürünlerine göre kat ve kat daha stabil her konuda.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Öncelikle iyi günlerde kullanin yorumlarınızi bekliyorum hocam benden bu aralar araştırıyorum verge yi donma kasma durumu nedir gunes altında ekran gorunurlugu falan nasıldır gelen aramayı cevaplama da ses kalitesi nasıldır detaylı bilgi bekliyorum sizden teşekkür ederim şimdiden
Öncelikle arama daki ses kalitesi berbat. Tek eksi yani bu. Ama aramalarda reddetme olayı kimin aradığını görmek vs harika. Güneş altında ekran güzel görünüyor zorluk çekmedim. Kasma durumu konusunda pace gibi kasma yok. Gayet akıcıydi.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Öncelikle arama daki ses kalitesi berbat. Tek eksi yani bu. Ama aramalarda reddetme olayı kimin aradığını görmek vs harika. Güneş altında ekran güzel görünüyor zorluk çekmedim. Kasma durumu konusunda pace gibi kasma yok. Gayet akıcıydi.
Amazfit Verge oldukça yeterli ve tatmin edici... Arayanı görmek muhteşem

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Oyla:

ahmtcn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
13
Sattınız mi saati yoksa oyle hissettim gibi :) parasina gore degerlendirme yaparsak normal gibi duruyor samsungun galaxy watchina bakarak fiyat cok makul tabiki kalitesi onun gibi olacağını sanmıyorum. Arama olayinida trafikte iken kullanıyorum en çok. Kararsızım aslında mi band gibi olsun istemiyorum s3 fronteir kullandım cok uzun süre satmak zorunda kaldim sonra mi band 3 aldim baktim bomboş bi aletmis geri satmıştım ondan dolayı pişman olmak istemiyorum.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayenizde hocam sağol :)
Estağfurullah hocam, ben sadece bizzat kullandığımı ve çok memnun olduğumu söylediğimi hatırlıyorum..

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Oyla:

ibo4fun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim kese
Cihazım
Xiaomi Note pro
Meslek
Moto Kurye (MNG)
Konular
9
bende mi band4 siparişi iptal edip (200 TL bulmuştum normalde 250+300) ekranı daha geniş gelen arama, bildirimi gösteren saat bakıyorum..

Amazfit BipLite 350-400
..............Bip 450-500
......VergeLite 500-600
......Pace 700 var aklımda fiyat olarak yakınlar..

sadece bikdirim gelen mesaj WhatsApp mesajı göstersin yeter

Oyla:
Üst Alt