Soru Akıllı saat e bildirim gelmemesi sorunu

Cumali27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cumali
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
3
Case 4U C1 marka akıllı saati bağladım telefona Yfit uygulamasına tüm izinleri vermeme rağmen gelen bildirimleri telefonda göremiyorum arama gelince proplem yok ama bildirimler gözükmüyor konu hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

hcaneraydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
0
Case 4U C1 marka akıllı saati bağladım telefona Yfit uygulamasına tüm izinleri vermeme rağmen gelen bildirimleri telefonda göremiyorum arama gelince proplem yok ama bildirimler gözükmüyor konu hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim
Benzer bir sorunu ben de yaşıyorum, tüm uygulamalardan bildirim geliyor ama ne yaptıysam whatsapp tan bildirim gelmeme sorununu çözemedim. şu an whatsapp bildirimlerini saatte göremiyorum, bu konuda bilginiz var mı?

sertacgorken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sertaç
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
0
ilk zamanlarda bildirim alıyordum fakat şuan bende arama bildirimlerini alamıyorum. Defalarca app sildim ve saati sıfırladım fakat sonuç alamadım. Başka bir telefon ile eşleştirildiğinde sorun olmuyor. Poco X3 Pro kullanıyorum. Burada konuyu görünce MIUI işletim sisteminden kaynaklı olduğunu düşünmeye başladım. Samsung S7 cihazında sorunsuz çalışıyor. Varsa başka bir telefonda denemenizi tavsiye ederim.

sertacgorken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sertaç
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
0
ilk zamanlarda bildirim alıyordum fakat şuan bende arama bildirimlerini alamıyorum. Defalarca app sildim ve saati sıfırladım fakat sonuç alamadım. Başka bir telefon ile eşleştirildiğinde sorun olmuyor. Poco X3 Pro kullanıyorum. Burada konuyu görünce MIUI işletim sisteminden kaynaklı olduğunu düşünmeye başladım. Samsung S7 cihazında sorunsuz çalışıyor. Varsa başka bir telefonda denemenizi tavsiye ederim.
Telefonu fabrika ayarlarına getirince düzeldi. Şuan sorunsuz çalışıyor. Biraz zahmetli bir iş ama saati fonksiyonlu kullanmak için bir çözüm.

gecekurdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gece
Cihazım
lg g4
Konular
0
Merhabalar coolwear progrmamından kullanıyorum bildirimler düşüyor fakat arama bildirim gelmiyor. Sadece cevapsız olarak bildirim mesajı geliyor.Ne yapabilirim. Ayrıca hava durumunu da cekemiyorum. Yardımcı olurmusnuz?

Üst Alt