Yardım Akıllı bilekliğim hava durumu yanlış gösteriyor

Uy_Merdan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soru
Cihazım
Xiaomi mi band7
Konular
3
Telfonumun hava dorumu 13c iken bilekliğin hava durumu 10c gösteriyor önce konumları yanlış gösteriyordu bende mi fitness uygulamasından zepp life uygulamasına geçtim düzelmişti ama şimdi aynı konumda olduğu halde birbirinden farklı hava durumu gösteriyor bunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olunuz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Kullandığınız widget ve saatiniz farklı hava durumu sağlayıcılarından veri alıyor gibi görünüyor. Widget olarak varsayılan widgeti kullanırsanız ya da mevcut widgetinizde hava durumu sağlayıcısını değiştirirseniz aynı olacaktır.

Oyla:

Uy_Merdan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soru
Cihazım
Xiaomi mi band7
Konular
3
Kullandığınız widget ve saatiniz farklı hava durumu sağlayıcılarından veri alıyor gibi görünüyor. Widget olarak varsayılan widgeti kullanırsanız ya da mevcut widgetinizde hava durumu sağlayıcısını değiştirirseniz aynı olacaktır.
Acaba onu nasıl yapicam onuda söyliye bilirmisiniz çünkü wigdet ne hiç bilmiyorum

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Ana ekranda basılı tuttuğunuzda ana ekrana eklenebilen küçük işlevel kutucuklara widget deniyor. Telefon modelinizi belirtmemişsiniz ama temel olarak hemen android cihazlarda widget eklemek için ana ekrana basılı tuttuğunuzda açılan menüyü kullanabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt