Rehber Akıllı ağ modu ( batarya bitmeyecek )

İşe yaradı mı ?

• Kesinlikle katılıyorum ! Herkese öneririm

Oy: 63 51,2%
  • Pek faydası oldu sayılmaz..

Oy: 62 50,4%

• Kullanılan toplam oy
    123

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Skorpi hocanın pil ile alakalı sıkıntısı var mı bilmiyorum ama ben daha evvel Mi6 cihazımda (miroomun batarya konusunda iyi olduğu söylendiği için) 9.12.19 sürümünü test etmiştim. Pil ve akıcılık konusunda malesef eu betadan artısını göremedim. Tam ekran hareketleri olmadığı için de mecburen tekrar eu beta ya döndüm.

Efsaneden Tapatalk vasıtasıyla gönderildi
Doğrudur hocam o sizin beklentileriniz :)

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Bu özellik ve Mi-Room çok güzel ama uğraşmak gerektiği için mecburen MiuiMix'e döndüm. Keşke bu özellik bu romda da olsa.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Bu özellik ve Mi-Room çok güzel ama uğraşmak gerektiği için mecburen MiuiMix'e döndüm. Keşke bu özellik bu romda da olsa.
Bataryaya ciddi katkısı oluyor hocam ben AOSP romdayım mecburen elle ayarlıyorum.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Hocam bir kere ayarliyorsun birdaha elleme zaten telefon 2G de hiç şarj yemiyor wifi açıkken 4G ye ne gerek :) Elle ayarlamak işkence olduğu için her gün bende bu romu seviyorum

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Hocam bir kere ayarliyorsun birdaha elleme zaten telefon 2G de hiç şarj yemiyor wifi açıkken 4G ye ne gerek :) Elle ayarlamak işkence olduğu için her gün bende bu romu seviyorum
Yok hocam ondan değil. Başka sorunlar vardı romda. Cihazdan cihaza değişiyor işte. Bu ayarı elle nasıl yaparız, bilginiz var mı?

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Yok hocam ondan değil. Başka sorunlar vardı romda. Cihazdan cihaza değişiyor işte. Bu ayarı elle nasıl yaparız, bilginiz var mı?
Hocam elle ayarlamaktan kastım yani Ayarlara' girip mobil ağlardan GSM yapıyorum evdeyken yada işteyken yani wifi'ye bağlı olduğum zamanlar çıkınca evden 4G ye alıyorum mobil veri kullancaksam.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Hocam ne hatası var ki göze batacak ve özelleştirme çok diğer romlarda olmayan şeyler var

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Hocam ne hatası var ki göze batacak ve özelleştirme çok diğer romlarda olmayan şeyler var
Hocam roma yerleşmek için iki saat font, ikon vs. kurmam gerekiyor. Romdakiler beni memnun etmiyoruz çünkü. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam elle ayarlamaktan kastım yani Ayarlara' girip mobil ağlardan GSM yapıyorum evdeyken yada işteyken yani wifi'ye bağlı olduğum zamanlar çıkınca evden 4G ye alıyorum mobil veri kullancaksam.
Anladım hocam, teşekkürler.

vitiligo

MIU Fandroid <3
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Mi4
Konular
25
Ben de miroom kullanıyorum ama stok miui'den farklı diyebileceğim bi özelleştirme olayı göremedim. Henüz keşfedemediğim bir şey mi var, örnek verebilir misiniz? :)

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Bu özelliğin açık veya kapalı olması durumunda batarya performansını test etme şansınız oldu mu hiç. Böyle büyük bir etkisi var mı sahiden?

Bildiğim kadarıyla veri akışı olmadıkça 2G/3G/4G şebekeyi kullanmanız pek fark etmiyor şarj konusunda. Wifi bağlantısı yapıldığın da zaten mobil veri kullanım dışı kalıyor.
Tabi telefon az çeken bir yerdeyse o zaman durum biraz daha farklı olacaktır. 2G sinyali 4G sinyalinden daha güçlü ve telefon şebeke için daha az enerji harcar.

Üst Alt