Yardım Akbank sorunu mi 11 ultra

Mental04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9S
Konular
25
Merhaba mi 11 ultra kullanıyorum akbanka giriş yapılıyor kullanıyorum normal olarak ama sadece kart bilgileri kısmına girdiğim de ve para transferi yapacağım zaman hata veriyor ekran görüntüsü alamıyorum ama verilen hata şöyle " Uzaktan erişim programı işlemlerinin güvenliğini etkileyebilir. Güvenliğin için arka planda açık olan uzaktan erişim uygulamasını(Team Viewer, Any Desk gibi) kapatarak giriş yap". Diye hata veriyor sürekli cihaz rootlu değil belki işe yarar diye rootladim gene fayda etmedi başka yazılım yükledim sıfırlama falan hiçbiri ise yaramadı bahsettiği uygulamalar ise telefonumda yok çözümü bilen yardımcı olabilir mi

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Merhaba mi 11 ultra kullanıyorum akbanka giriş yapılıyor kullanıyorum normal olarak ama sadece kart bilgileri kısmına girdiğim de ve para transferi yapacağım zaman hata veriyor ekran görüntüsü alamıyorum ama verilen hata şöyle " Uzaktan erişim programı işlemlerinin güvenliğini etkileyebilir. Güvenliğin için arka planda açık olan uzaktan erişim uygulamasını(Team Viewer, Any Desk gibi) kapatarak giriş yap". Diye hata veriyor sürekli cihaz rootlu değil belki işe yarar diye rootladim gene fayda etmedi başka yazılım yükledim sıfırlama falan hiçbiri ise yaramadı bahsettiği uygulamalar ise telefonumda yok çözümü bilen yardımcı olabilir mi
Hocam kullandığınız herhangi bir uygulamaya eğer uygulama üstünde görüntüleme yetkisi verdiyseniz de verebilir gibi bu hatayı. İzinler kısmından kontrol edin. Yüklediğiniz ekstra bir ekran karartma uygulamasından bile olabilir

Mental04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9S
Konular
25
Hocam kullandığınız herhangi bir uygulamaya eğer uygulama üstünde görüntüleme yetkisi verdiyseniz de verebilir gibi bu hatayı. İzinler kısmından kontrol edin. Yüklediğiniz ekstra bir ekran karartma uygulamasından bile olabilir
Yok hocam çok kez sıfırlama da yaptım yazılım da attım aynı sadece bu telefonda bu sorun var araştırdım Bi kaç kişide de aynı sorun varmış
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benimle irtibata geçerseniz yardımcı olurum instagram kullanıcı adım @yasarhashan
Yazdım

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Yok hocam çok kez sıfırlama da yaptım yazılım da attım aynı sadece bu telefonda bu sorun var araştırdım Bi kaç kişide de aynı sorun varmış

Yazdım
Anladım hocam onun dışında bir şey gelmedi aklıma. Çözülür umarım. İyi akşamlar

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67

Yazdım
Hocam durum nedir bende de aynı sorun var para gönderemiyorum mı 11 ultra telefonum

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hocam durum nedir bende de aynı sorun var para gönderemiyorum mı 11 ultra telefonum

Böyle bir çözüm paylaşılmış hocam.

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
telefonun bütün sorunları arka ekranla alakalı kapatın gitsin hertz düşmeside arka ekrandan oluyor banka problemide

firatkilinc7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat KILINÇ
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
5
Aynı cihazı yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Akbank ile iletişime geçtim. BDDK kurallarında tek ekranlı cihazlar varmış falan filan birşeyler dediler. Kart bilgisini almak için play store dan Android Emülatör indirin. Akbankı kurun devamında kart bilgilerinizi not defterine kaydederek kullanın.

Para transferi için ise keşfet bölümüne gelin sağ üstte bulunan asistan a tıklayın. Asistan ne yapmak istediğinizi sorduğunda para transferi yazarak işlemleri devam ettirin.

Bu sorun sadece Akbank için mevcut. QNB, Yapı Kredi, Ziraat, Enpara, Papara gibi uygulamalarda mevcut değil.

tanjant0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman aydın
Cihazım
sony xperia
Konular
1
Hatayı çözüldü mi 11 ultra

Telefon ayarlar kısmında izinlere girip mikrofon ve kamera izinleri Akbank uygulamasına kapatmanız halinde işlem tamamdır

yolcu02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5
Konular
6
Hatayı çözüldü mi 11 ultra

Telefon ayarlar kısmında izinlere girip mikrofon ve kamera izinleri Akbank uygulamasına kapatmanız halinde işlem tamamdır
Tam. Olarak nasıl yapılacak daha açıklayıcı yazsaniz ben yapamadim

Üst Alt