Soru Airdots sorunu

aknozsoy57

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın Özsoy
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
IT Dİzayn Etiket
Konular
15
Hocalarım ürünü 1 hafta önce trendyoldan aldım. Elime ulaştı ve hemen bağlantısını yapıp kullanmaya başladım dün gece kulaklığın şarjını bitirdim ve gece boyunca kutuya koymadım bu sabah okula gitmeden 20 25 dk civarı şarj ettim ve kutudan çıkartdığım zaman bağlantı almıyordum sol ve sağ gözüküyor sağ kulaklıkta kırmızı beyaz yanıp duruyor 10 dk önce kutuyu şarjdan çıkarttım kutuya tekrar koyup yeniden eşleştirme yaptım ve aynısı oldu ne yapabilirim.

erkannhl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ceylan
Cihazım
xiomi
Konular
0
Hocalarım ürünü 1 hafta önce trendyoldan aldım. Elime ulaştı ve hemen bağlantısını yapıp kullanmaya başladım dün gece kulaklığın şarjını bitirdim ve gece boyunca kutuya koymadım bu sabah okula gitmeden 20 25 dk civarı şarj ettim ve kutudan çıkartdığım zaman bağlantı almıyordum sol ve sağ gözüküyor sağ kulaklıkta kırmızı beyaz yanıp duruyor 10 dk önce kutuyu şarjdan çıkarttım kutuya tekrar koyup yeniden eşleştirme yaptım ve aynısı oldu ne yapabilirim.

orjinalliğinden eminmisin

Oyla:

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16
İki kulaklıgın duğmelerine aynı anda 20 sn basılı tutmayı deneyin

Oyla:

MiuiEmre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
18
Kutuya koyun çıkartın ve 5-6 snaiye basılı tutun ondan sonra kırmızı yanıp sönünce 19-22 saniye basılı tutun kırmızı-beyaz yanıcak ondan sonra kutuya koyun çıkarın ve bağlayın ama telefondan tüm bağlantısını kaldırın önce

Oyla:

aknozsoy57

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın Özsoy
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
IT Dİzayn Etiket
Konular
15
Kutuya koyun çıkartın ve 5-6 snaiye basılı tutun ondan sonra kırmızı yanıp sönünce 19-22 saniye basılı tutun kırmızı-beyaz yanıcak ondan sonra kutuya koyun çıkarın ve bağlayın ama telefondan tüm bağlantısını kaldırın önce
Hocam o bağlama tekniğini biliyorum sadece sağ kulaklığa bağlanacak ama bu şarjı bittikten sonra bağlanmıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam o bağlama tekniğini biliyorum sadece sağ kulaklığa bağlanacak ama bu şarjı bittikten sonra bağlanmıyor
Kutuya koyuyorum şarj oluyor ama 2 kulaklığıda görüyor bozukda değil ikisinden aynı seviyeli ses geliyor

Oyla:
Üst Alt