Yardım Airdots kutuda şarj olmuyor

acibiber2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağtay
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global miui11
Telefon Modeli
redmi note 7
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhaba, elimde bir mi true wireless diye bir kulaklık var. sağ veya sol fark etmiyor ikisinden birisi illaki kutusunda takılı iken telefona eşleşmeye çalışıyor yani şarj almıyor. sizinkisi de öyle yapıyor mu? kulaklıklar kutuya takılıyken kulaklığa bağlanabiliyorum. sanırım kulaklıklar sorunlu.

Burakzerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Xperia XZ
Konular
2
merhaba, elimde bir mi true wireless diye bir kulaklık var. sağ veya sol fark etmiyor ikisinden birisi illaki kutusunda takılı iken telefona eşleşmeye çalışıyor yani şarj almıyor. sizinkisi de öyle yapıyor mu? kulaklıklar kutuya takılıyken kulaklığa bağlanabiliyorum. sanırım kulaklıklar sorunlu.
Çözebildin mi? Çözemediysen çözelim :)

Oyla:

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Şu yöntemi denediniz mi, belki işe yarar;
Her iki kulaklığa da 5 saniye basılı tutun, kapalı konuma alacaklar kendilerini. Sonra kapalı haldeyken 10 saniye basılı tutun her ikisine de. Daha sonra kutusuna yerleştirin.

Oyla:

Eşqin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eşqin
Cihazım
Xiaomi redmi 4x
Konular
0
Şu yöntemi denediniz mi, belki işe yarar;
Her iki kulaklığa da 5 saniye basılı tutun, kapalı konuma alacaklar kendilerini. Sonra kapalı haldeyken 10 saniye basılı tutun her ikisine de. Daha sonra kutusuna yerleştirin.
Abi olmiyor eliçde bi tane mi airdots var aldığım günün sabahi şarji bitdi bemde kutuyla birlikde şarja takdim kirmizi işigi yanim sönüyor şarj olmuyor sağ kulaqçıq takinca kirmizi işiqi yaniyor çikardinca beyaq sol kulakçiq ise hic şarji yok

Oyla:
Üst Alt