Yardım Airdots kasadan gelen cızırtı sesi

heat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakkı baytar
Cihazım
Iphone 7
Konular
1
Arkadaşlar dün Airdots kulaklık aldım ve bugün kulaklığı kutusuna koyunca cızırtı sesi geldiğini fark ettim bu normal mi, sizlerde de geliyor mu?

heat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakkı baytar
Cihazım
Iphone 7
Konular
1
Kullanan yok mu koca forumda?

Oyla:

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Kullanan yok mu koca forumda?
Bende var ama kulakliklar kutudayken cızırtı gelme gibi bir sorunla karsilasmadim bazen soldaki kulaklık yuvasına tam oturmadığı için açık kalıyor ama cızırtı gibi sorun yok. Büyük ihtimal elektrikten kaynaklı bir sorun. Cihaz orijinal mi kontrol ettiniz mi?

Oyla:

heat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakkı baytar
Cihazım
Iphone 7
Konular
1
Bende var ama kulakliklar kutudayken cızırtı gelme gibi bir sorunla karsilasmadim bazen soldaki kulaklık yuvasına tam oturmadığı için açık kalıyor ama cızırtı gibi sorun yok. Büyük ihtimal elektrikten kaynaklı bir sorun. Cihaz orijinal mi kontrol ettiniz mi?
Kutu arkasındaki barkodu ilk ben okutmuşum sanırım orjinal fakat kulak pabuclarının orada kodlar yazmıyor. Kulakları servise görmeli miyim?

Oyla:

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Kutu arkasındaki barkodu ilk ben okutmuşum sanırım orjinal fakat kulak pabuclarının orada kodlar yazmıyor. Kulakları servise görmeli miyim?
Bence yeni aldıysanız değişim isteyin ya da direk iade edin böyle bir hakkınız var. Kutudan cızırtı gelmesi kullanıcının çözeceği bir sorun değil bence.

Oyla:
Üst Alt