Yardım Air 2 animasyonu

eemincansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emincan
Cihazım
Mi9se
Meslek
Fuad Organizasyon
Konular
3
Arkadaşlar selamlar. Cihazım Mi 9SE.
2 Ay önce Xiaomi Air 2 Bluetooth kulaklık aldım. Kutusunun üzerinde bulunan QR kod ile uygulamasını indirip güncellemeleri yükledim. Ancak hiç bir şekilde kulaklığın kutusunu açtığım zaman açılış animasyonu çıkmıyordu. Stock Global, Eu Beta ve Stabil, Miroom Beta ve Stabil olmak üzere 5 adet rom denedim hiç birisinde olmuyor. Bugün denemek amaçlı telefona Masik Rom 9.5 Lite kurdum ve kapağı açtığımda ekte bıraktığım animasyon karşıma çıktı. Çok beğendim. Ama romdan hiç memnun değilim. Ben bu animasyonu dolaylı yoldan veya normal bir şekilde stock romda yada eu, miroomda nasıl kullanabilirim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

umutali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Arkadaşlar selamlar. Cihazım Mi 9SE.
2 Ay önce Xiaomi Air 2 Bluetooth kulaklık aldım. Kutusunun üzerinde bulunan QR kod ile uygulamasını indirip güncellemeleri yükledim. Ancak hiç bir şekilde kulaklığın kutusunu açtığım zaman açılış animasyonu çıkmıyordu. Stock Global, Eu Beta ve Stabil, Miroom Beta ve Stabil olmak üzere 5 adet rom denedim hiç birisinde olmuyor. Bugün denemek amaçlı telefona Masik Rom 9.5 Lite kurdum ve kapağı açtığımda ekte bıraktığım animasyon karşıma çıktı. Çok beğendim. Ama romdan hiç memnun değilim. Ben bu animasyonu dolaylı yoldan veya normal bir şekilde stock romda yada eu, miroomda nasıl kullanabilirim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
konuyu hortlatıyorum ama bendede aynı sorun var redmi note 8 pro kullanıyorum xiaomi buds 3 aldım pop up ekranı çıkıyor fakat animasyon yok sadece beyaz bi resim var nasıl çözebilirim

Oyla:
Üst Alt