Yardım Air 2 animasyonu

eemincansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emincan
Cihazım
Mi9se
Meslek
Fuad Organizasyon
Konular
3
Arkadaşlar selamlar. Cihazım Mi 9SE.
2 Ay önce Xiaomi Air 2 Bluetooth kulaklık aldım. Kutusunun üzerinde bulunan QR kod ile uygulamasını indirip güncellemeleri yükledim. Ancak hiç bir şekilde kulaklığın kutusunu açtığım zaman açılış animasyonu çıkmıyordu. Stock Global, Eu Beta ve Stabil, Miroom Beta ve Stabil olmak üzere 5 adet rom denedim hiç birisinde olmuyor. Bugün denemek amaçlı telefona Masik Rom 9.5 Lite kurdum ve kapağı açtığımda ekte bıraktığım animasyon karşıma çıktı. Çok beğendim. Ama romdan hiç memnun değilim. Ben bu animasyonu dolaylı yoldan veya normal bir şekilde stock romda yada eu, miroomda nasıl kullanabilirim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ultraa8181

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Mi Note 10 pro da bende kullanmaktayım animasyon bende sorunsuz biçimde çalışıyor.

Oyla:

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Ben de 2 gün önce aldım kullanıyorsanız size soru sorabilir miyim ?

Oyla:

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Çok iyi oldu teşekkürler ikinize de.
1-) Kulaklık çok kaba duruyor mu aşağıya uzanan kısım çok kalın mı?
2-) Güncelleme sonrası ses iyi hale geldi dediler. Ses fiyatına göre iyi mi?
3-) Kablosuz şarj desteği var mı?
4-) Ses kayması yaşanıyor mu?
5-) Mi9 kullanıyorum airpods gibi pop up animasyon bunda da destekli mi (mi9 da)

Oyla:

eemincansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emincan
Cihazım
Mi9se
Meslek
Fuad Organizasyon
Konular
3
1. Evet biraz kaba duruyor. Kullanan kişiyi pek rahatsız etmiyor lakin dışarıdan kaba bir görüntüsü var. Airpods gibi kibar değil.
2. Güncelleme sonrası kulaklık stock halinden aşırı derecede farklı oldu diyebilirim. 2 katı değil 10 katı sesi düzeldi.
3. Kablosuz şarj desteği malesef yok.
4. Oyunlarda hissedilecek derecede ses kayması oluyor evet. Pubgde biraz sorun yaratıyor. Ama dizi ve filmlerde hiç hissetmiyorsunuz.
5. Mİ 9SE kullanıyorum. Stock romda pop up ekran malesef çalışmıyor. Masik rom yüklü bunda yukarıdaki paylaştığım videoda pop up çıkıyor.
Çok iyi oldu teşekkürler ikinize de.
1-) Kulaklık çok kaba duruyor mu aşağıya uzanan kısım çok kalın mı?
2-) Güncelleme sonrası ses iyi hale geldi dediler. Ses fiyatına göre iyi mi?
3-) Kablosuz şarj desteği var mı?
4-) Ses kayması yaşanıyor mu?
5-) Mi9 kullanıyorum airpods gibi pop up animasyon bunda da destekli mi (mi9 da)

Oyla:

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
1. Evet biraz kaba duruyor. Kullanan kişiyi pek rahatsız etmiyor lakin dışarıdan kaba bir görüntüsü var. Airpods gibi kibar değil.
2. Güncelleme sonrası kulaklık stock halinden aşırı derecede farklı oldu diyebilirim. 2 katı değil 10 katı sesi düzeldi.
4. Oyunlarda hissedilecek derecede ses kayması oluyor evet. Pubgde biraz sorun yaratıyor. Ama dizi ve filmlerde hiç hissetmiyorsunuz.
5. Mİ 9SE kullanıyorum. Stock romda pop up ekran malesef çalışmıyor. Masik rom yüklü bunda yukarıdaki paylaştığım videoda pop up çıkıyor.
Çok teşekkür ederim. Umarım fiyatına değer bir kulaklık olur benim için :)

Oyla:

Erdem1981

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Resmi not 8 pro
Konular
2

Merhaba benimde bir sorum olacaktı size
Ben air2 yi bir türlü yüklenen uygulamayla eşleyemedim sizce problem nesir

Oyla:
Üst Alt