Yardım Ahizeden ses gelmiyor

Frtglsn7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat Gülsün
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Merhaba iyi günler 2 aylık redmi note 9s cihazımı 2 kez servise gönderiyorum sebebi şu yeni aldıktan bi 20 gün sonra ahizeden ses gelmemeye başladı servise gönderdim yazılım yüklenmiş geri geldi sorun çözülmüştü daha sonra 15 20 gün sonra tekrardan aynı sorunu yaşadım ve yolladım tekrardan yazılım yüklenip gelmiş yine sorun yoktu 1 gün sonra tekrardan aynı sorunu yaşıyorum dünya devi olan xiaomi bu sorunları artık bir çözüme kavuşturmalı. Yarın tekrardan servise götüreceğim inşallah son kez götürürüm.

lostwisdom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
note 9s
Konular
9
3. sefer aynı arızadan kaynaklı durum olursa iade veya değişim hakkınız doğuyor yanlış hatırlamıyorsam. Aynı cihazla değişim veya ücret iadesi talep edin derim.

Oyla:

Frtglsn7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat Gülsün
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
3. sefer aynı arızadan kaynaklı durum olursa iade veya değişim hakkınız doğuyor yanlış hatırlamıyorsam. Aynı cihazla değişim veya ücret iadesi talep edin derim.
Teşekkür ederim 2 oldu değişim istiyorum fakat değişim olmuyordu eğer dediğiniz gibi ise bugün bayiye gidip detaylı konuşacağım.

Oyla:

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Tüketici hakem heyetine başvurun bence. Aldığınız yeri şikayet etmelisiniz

Oyla:

ogunozden

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Benim de ahizeden ses gelmediği oluyor bazen. Ahize ile Kameranın arasındaki sol tarafta bir yere tık tık vurunca ses gelmeye başlıyor. Bi deneyin isterseniz.

Oyla:

dgknkc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Dogukan
Cihazım
Note9S
Konular
0
Ayni sorunlari bende yasiyorum. Benimde ahizemden ses gelmiyor. Surumum suan 11.0.11 bunun harici birkac sorun daha yakaladim. Kulakligi cikar tak yaptigimda kulakliktan ses gelmiyor(nadiren). Whatsappdan mesaj geldiginde herhangi bir uygulamadayken mesaj icerigini okumak icin bildirimi buyuttukten sonra ana ekran tusuna basmadan bildirim ekrandan gitmiyor. Bu hata whatsapp kaynaklida olabilir bilemiyorum.

Oyla:

Skayn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ad
Cihazım
note 4x
Konular
0
Benim de ahizeden ses gelmediği oluyor bazen. Ahize ile Kameranın arasındaki sol tarafta bir yere tık tık vurunca ses gelmeye başlıyor. Bi deneyin isterseniz.

Çok teşekkür ederim sabahtan beri rom yüklüyorum sağa sola vuruyorum ama tam tarif ettiğin yere bir kaç tıkladım düzeldi sonunda.

Bende telefonu yeniden başlatınca düzelmiyordu. Bu cihaz hem yazılım hem donanım olarak sorunlu anlaşılan.

Oyla:
Üst Alt