Yardım Ahize Sesi Çok Az

Sanane589

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Davuy
Cihazım
Casper
Konular
12
Herkese merhaba telefonla konuşurken karşı tarafın sesi neredeyse hic gelmiyor ve bu çok sınır bozucu
Neden boyle oldu ne zaman oldu hiç hatırlamıyorum.
Belki romda sıkıntı vardır diye ROM değiştirdim fakat değişen birşey olmadj internette araştırdım dış fırçasıyla temizle vb yazıyordu yaptım fakat hiçbir ise yaramadı
Yani acaba kesin donanimsalmi hic yere vb düşürmedim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Furkancns

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Benimde basima geldi garantiye verdim temizlettim cok iyi oldu

Oyla:

ultrasailor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
armağan
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
2
Merhaba, bir kaç hafta önce aynı sorunu yaşadım. Diş fırçası ile ahize üzerini temizledim tozları yaydım sanırım mis gibi çalışan ahize öyle bir tıkandı ki ses duyamıyordum. Basit ve etkili bir yöntem, resimdeki çift taraflı silikon banttan alın. Bir miktar kesip hoparlör üzerine bastırıp çekin. Çıkan tozları göreceksiniz. ahizeden öyle bir ses geliyor ki gürültüsüz ortamda sesi hoparlöre almadan da duyabiliyorsunuz Aynı yöntemi 2 xiaomi ve 1 iphone 8 plus ta denedim onda da sonuç aynı oldu. İyi günler dilerim

Ekli dosyalar

• IMG_20201108_124424_onFire(Abhi).jpg
    IMG_20201108_124424_onFire(Abhi).jpg
    2,4 MB · Görüntüleme: 19
Oyla:

Sanane589

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Davuy
Cihazım
Casper
Konular
12
Merhaba, bir kaç hafta önce aynı sorunu yaşadım. Diş fırçası ile ahize üzerini temizledim tozları yaydım sanırım mis gibi çalışan ahize öyle bir tıkandı ki ses duyamıyordum. Basit ve etkili bir yöntem, resimdeki çift taraflı silikon banttan alın. Bir miktar kesip hoparlör üzerine bastırıp çekin. Çıkan tozları göreceksiniz. ahizeden öyle bir ses geliyor ki gürültüsüz ortamda sesi hoparlöre almadan da duyabiliyorsunuz Aynı yöntemi 2 xiaomi ve 1 iphone 8 plus ta denedim onda da sonuç aynı oldu. İyi günler dilerim
Deneyecem ustam

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

picied41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Donanımsal değilse sorun bölge değişikliğini deneyebilirsiniz. Bende yaiıyordum türkiye seçiliydi. Sonra miui 12 ile yunanistan a geçtim ahize sesi inanılmaz yükseldi.

Oyla:
Üst Alt