Çözüldü Ahize ses sıkıntısı mi 6

xlmuptela

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
4g
Konular
5
Evet arkadaşlar cuma günü cihazımı delta servise gönderdim. Cihazın ahizesinde sıkıntı var ve karşı tarafın sesini çok az alıyordum bakalım cihaz delta servisin eline ne zaman geçecek ve kaç gün içinde teslim edilecek tarafıma?

Delta Servis 3

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Evet arkadaşlar cuma günü cihazımı delta servise gönderdim. Cihazın ahizesinde sıkıntı var ve karşı tarafın sesini çok az alıyordum bakalım cihaz delta servisin eline ne zaman geçecek ve kaç gün içinde teslim edilecek tarafıma?
Merhabalar,

Cihazınızın kaydına ulaşabileceğimiz iletişim ve imei bilgilerinizi özel mesaj yolu ile bizlere iletmeniz halinde kontrol edilerek tarafınıza bilgilendirme yapılacak ve sürecin takibi tarafımızdan takip edilecektir.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

xlmuptela

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
4g
Konular
5
Merhabalar,

Cihazınızın kaydına ulaşabileceğimiz iletişim ve imei bilgilerinizi özel mesaj yolu ile bizlere iletmeniz halinde kontrol edilerek tarafınıza bilgilendirme yapılacak ve sürecin takibi tarafımızdan takip edilecektir.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Özel mesajdan attim bilgilerimi

xlmuptela

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
4g
Konular
5
Evet arkadaşlar telefon bugun ulaştı elime şuanlık ses konusu halledilmiş görünüyor. Servisin hızı konusunda memnun kaldım bir hafta geçmeden ulaştı telefon elime özellikle şırnak istanbul arası mesafeyi düşününce bu sürenin çoğu kargoda geçti. Telefonuma ekran koruyucu taktıkları için ve ilgili nezaketli tavırları için aslı hn. başta olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim.Ben telefonu gönderirken karşı ödemeli göndermiştim delta serviste bana karşılık yaparak karşı ödemeli göndermiş 5 tl gibi bir kargo ücreti ödedim çokta önemli değil.:) Diğer servislerde kargo ücreti konusunda durum nasıl bilemiyorum.Genel manada delta servisten memnun kaldım bakalım ilerleyen günlerde telefonda sıkıntı çıkarsa yazarım .

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Nasil ya? Hocam emin misin? Zamaninda bende ghost screen icin telefonumu gonderdim servisten cok memnunum da 3 gun gorunce gozlerime inanamadim

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xlmuptela

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
4g
Konular
5
Pazartesi ellerine ulaştı salı günü aradılar arızanın giderildiğini kargolayacaklarını söylediler okeyledim bende perşembe günü kargoya geldi hocam bana torpil geçtiler sanırım sağolsunlar :)

xlmuptela

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
4g
Konular
5
Kolay gelsin arkadaşlar ses sıkıntısını halletik gibi ama müzik dinlerken ahizede ses veriyor bu durum normal mi birde ahize hoparlörü patlak gibi tam net değil gibi ses bu ahizede müzik gelme olayını halledebilirmiyiz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ahizeden gelen ses müzik kalitesini bozuyor cırtlak bir ses çıkmasına sebep oluyor telefona gorusme yaptiğimda hafiften ahize patlak hissi uyandırıyor kulağimdayken

Delta Servis 3

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Kolay gelsin arkadaşlar ses sıkıntısını halletik gibi ama müzik dinlerken ahizede ses veriyor bu durum normal mi birde ahize hoparlörü patlak gibi tam net değil gibi ses bu ahizede müzik gelme olayını halledebilirmiyiz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ahizeden gelen ses müzik kalitesini bozuyor cırtlak bir ses çıkmasına sebep oluyor telefona gorusme yaptiğimda hafiften ahize patlak hissi uyandırıyor kulağimdayken

Merhabalar,

Cihazınızda müzik dinlerken her iki kulaklıktan da ses gelmesi cihazın özelliğidir. Servisimizde iç kulaklık değişimi yapılmış ve kalite kontrol testlerinde de başarılı bir şekilde geçmiştir. Yine de sizi rahatsız eden bir durum olması halinde servisimize gönderirseniz tarafınıza hızlı bir şekilde destek sağlanacaktır.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Üst Alt