Soru Ahize nasıl temizlenir ?

Ali07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Mi 9T kullanıyorum.
Ahize'nin içi toz doldu ve ses az gelmeye başladı.
Şimdiden teşekkürler.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Mi 9T kullanıyorum.
Ahize'nin içi toz doldu ve ses az gelmeye başladı.
Şimdiden teşekkürler.
9T için değil de genel olarak şunu buldum -->

Oyla:

yasirsamed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasir Samed
Cihazım
Xiaomi Mi 9t
Konular
3
Fırça, bez, kürdan, iğne vs hepsini denemiş biri olarak söylüyorum. Hepsi bir şekilde zarar veriyor ya da yetersiz kalıyor. Fırça, kurum başlamış ve yapışmış pislikleri almaz. Bez, delikli ve girintili parçalarda işe yaramaz. Kürdan ve iğne kesinlikle zarar verir. Özellikle iğne ya çizer ya bozar ya da kasayı hafif ayırır ve devamı gelir.

Mi 9t alır almaz hemen bir kırtasiyeye girip çocukların oynadığı slime aldım. 1 aydır kullanıyorum, cihazı öyle güzel temizliyor ki. Şu an ekranı da silip bir yere koysam sıfır telefon diye satılır. Hoparlör, ahize, kulaklık ve şarj girişleri, mikrofon. Hepsi kutudan çıktığı gibi tertemiz. Tutup çekmediği pislik olmuyo, iğnenin girmeyeceği yere giriyor, kasayı ayırmıyor, kalıntı bırakmıyor

Ekleme; Ahizeden çıkarınca oluşan halini ekledim. Neredeyse gözle görülmeyen deliklere giriyor ve kalıntı bırakmadan çıkıyor

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Son düzenleme:
Oyla:

Ali07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Fırça, bez, kürdan, iğne vs hepsini denemiş biri olarak söylüyorum. Hepsi bir şekilde zarar veriyor ya da yetersiz kalıyor. Fırça, kurum başlamış ve yapışmış pislikleri almaz. Bez, delikli ve girintili parçalarda işe yaramaz. Kürdan ve iğne kesinlikle zarar verir. Özellikle iğne ya çizer ya bozar ya da kasayı hafif ayırır ve devamı gelir.

Mi 9t alır almaz hemen bir kırtasiyeye girip çocukların oynadığı slime aldım. 1 aydır kullanıyorum, cihazı öyle güzel temizliyor ki. Şu an ekranı da silip bir yere koysam sıfır telefon diye satılır. Hoparlör, ahize, kulaklık ve şarj girişleri, mikrofon. Hepsi kutudan çıktığı gibi tertemiz. Tutup çekmediği pislik olmuyo, iğnenin girmeyeceği yere giriyor, kasayı ayırmıyor, kalıntı bırakmıyor

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkür ederim.

Oyla:

YusuFMRT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Mert
Cihazım
Redmi 9t
Konular
0
Beyler ben poco x3 GT kullanıyorum telefonu temizliyim deeim ıslak mendille falan karanlıktı oda peçeteyle durularken telefonun ahizesine peçete girdi ıslaktı peçete pütür pütür oldu girdi çıkmıyorda çok bir sorun olurmu olursada nasıl çıkartabilirim süpürgeyle çekmeyi denedim çıkmadı silikonlu banda temizlemeyi denedim yine olmadı ne hapmalıyım bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Oyla:

hepsi1lesme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hepsi1lesme
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
4
Ben iğne ile temizlerken içine toz kaçtı yüksek seste cızırtı geliyordu .

1 ay falan kullandım daha sonra fön makinesi ile ısıtım bi güzel çiğnenmiş şekersiz sakız ile temizledim şuan cızırtı falan kalmadı :)

Oyla:

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Ali07,
Bir eklemede yapayım. Fırçanın kıllı kısmının ucuna yakın yerinden tutarsanız minik deliklere kolayca girecektir.

Oyla:

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
Diş fırçasına saf alkol döküp temizlerseniz sorunsuz şekilde ses gelir egerki igne kürdan vb ile yaparsanız ahizeyi bozabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt