Soru Ahize cızırtı problemi

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Arkadaşlar Mi 8 telefonumda bugün görüşmelerde ahizeden cızırtı gelmeye başladı hiç bir şekilde sıvı teması veya darbe görmedi aynı problemi yaşayan var mı ? Vodafone kullanıyorum mi 8 ile iphone marka 2 farklı telefonu aradım

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Oyla:

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Ahize problemim hala devam ediyor arada cızırtı oluyo ara da olmuyo arkadaşlar yaşayan var mı bu problemi diş fırçasıyla da temizledim herhangi bir farklılık olmadı bölge olarak Türkiye sürüm olarak 10.2.2 kullanıyorum

Oyla:

cihat06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Mi 10T 8/128
Konular
3
Ahize problemim hala devam ediyor arada cızırtı oluyo ara da olmuyo arkadaşlar yaşayan var mı bu problemi diş fırçasıyla da temizledim herhangi bir farklılık olmadı bölge olarak Türkiye sürüm olarak 10.2.2 kullanıyorum

Merhabalar kardeşim. Bende Mi8 kullanıyorum bende aynı problemi yaşıyorum. Fakat şöyle bir tespitim var doğru mudur yanlış mıdır bilemem tabi :) 1 ay önce Turkcell'den Vodafone'a geçiş yaptım. Turkcell kullanıyorken bu problemi hiç yaşamamıştım vodafone'a geçtiğimden beri bu durum söz konusu. Ayarlar->Telefon Hk.->Çekirdek sürümü buraya bir kaç tıkladığında test ekranı gelecek burda Receiver kısmında bir test yap bakalım aynı cızırtıyı alıyor musun? Şahsen ben almıyorum ve bu durumun operatör ile alakalı olduğunu düşünüyorum :)

Oyla:

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Merhabalar kardeşim. Bende Mi8 kullanıyorum bende aynı problemi yaşıyorum. Fakat şöyle bir tespitim var doğru mudur yanlış mıdır bilemem tabi :) 1 ay önce Turkcell'den Vodafone'a geçiş yaptım. Turkcell kullanıyorken bu problemi hiç yaşamamıştım vodafone'a geçtiğimden beri bu durum söz konusu. Ayarlar->Telefon Hk.->Çekirdek sürümü buraya bir kaç tıkladığında test ekranı gelecek burda Receiver kısmında bir test yap bakalım aynı cızırtıyı alıyor musun? Şahsen ben almıyorum ve bu durumun operatör ile alakalı olduğunu düşünüyorum :)
Denedim sanırım orda peoblem yok wp araması yapıp denediniz mi acaba

Oyla:

ronicann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Romi Can IŞI
Cihazım
Mi 5S PLUS
Konular
1

Ben de görüşme esnasında cızırtı alıyordum ama dediğin gibi kontrol edince hiçbir sıkıntı olmadı dediğin gibi operatör ile ilgili olabilir. Yakında Türk Telekomdan vodafonea geçecem bakalım devam edecek mi? yazarım yine

Oyla:

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Ben de görüşme esnasında cızırtı alıyordum ama dediğin gibi kontrol edince hiçbir sıkıntı olmadı dediğin gibi operatör ile ilgili olabilir. Yakında Türk Telekomdan vodafonea geçecem bakalım devam edecek mi? yazarım yine
Ben de Vodafone kullanıyorum bende de problem var WhatsApp görüşmesinde cızırtı var mı

Oyla:

ronicann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Romi Can IŞI
Cihazım
Mi 5S PLUS
Konular
1
Ben de Vodafone kullanıyorum bende de problem var WhatsApp görüşmesinde cızırtı var mı

denemedim bakacam şimdi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

whatsapta da herhangi bir cızırtı yok. çok tuhaf

Oyla:

cihat06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Mi 10T 8/128
Konular
3

Whatsapp üzerinde hiç bir sorun yok nedense normal görüşmede yaşıyorum o da bazen oluyor bazen olmuyor. Dediğim gibi Turkcell kullanırken yaşamıyordum vodafone'a geçtiğim anda bu soruna şahit oldum ben.

Oyla:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Sorun yazılımsal gibi duruyor

Oyla:

cihat06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Mi 10T 8/128
Konular
3
Sorun yazılımsal gibi duruyor
Yazılımsal olsa diğer hatlarda da aynı sorun yaşanır sanki. Turkcelde 1-2 ay kadar kullandım hiç bir sorun yoktu bir anda vodafone'a geçiş yapınca yapmaya başladı.

Oyla:
Üst Alt