Soru Ahh MiRoom benim üzümlü kekim.

YnsEmreAkT

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi 9 T
Konular
19
Hocam stabilite,akıcılık,serilik istiyorsanız evolution aosp rom kullanmanızı tavsiye ederim.Batarya bakımından diğer romlardan çok çok iyi.Bu rom öyle bir rom ki 20 tane uygulamayı ardı ardına açın gene teklemez gram kasma olmaz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Batarya performansı benim için önemli gecmemi tavsiye edermisinin MIUI arayuzununu aratirmi mi 9T için

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Batarya performansı benim için önemli gecmemi tavsiye edermisinin MIUI arayuzununu aratirmi mi 9T için
Hocam şahsen ben miui arayüzünden aospa geçerken beğenmem diyordum ama beğendim özelleştirmesi bol.Size tavsiyem eğer bu roma geçecekseniz ilk önce romu yüklemeden twrp ye girin efs yedeğinizi alın daha sonra romunuzu yükleyin.Cihazınız da amoled ekranı var bu romu koyu modunda kullanmanızı tavsiye ederim
Link:

Safaksahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Safak
Cihazım
Lg g3
Konular
2
Hocam şahsen ben miui arayüzünden aospa geçerken beğenmem diyordum ama beğendim özelleştirmesi bol.Size tavsiyem eğer bu roma geçecekseniz ilk önce romu yüklemeden twrp ye girin efs yedeğinizi alın daha sonra romunuzu yükleyin.Cihazınız da amoled ekranı var bu romu koyu modunda kullanmanızı tavsiye ederim
Link:
Hocam miroom dan bu verdiğiniz roma geçerken normal wipe yapıp kuruyoruz sanırım. Peki miroomdaki uygulamaları titaniumla yedekleyip buna geçirebiliyormuyuz. Yada şöyle sorayım. Miroomdan bu romu denemek istiyorum. Tlfndaki verileri en az kayıpla nasıl geçerim :) bi fikriniz varmı ?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam miroom dan bu verdiğiniz roma geçerken normal wipe yapıp kuruyoruz sanırım. Peki miroomdaki uygulamaları titaniumla yedekleyip buna geçirebiliyormuyuz. Yada şöyle sorayım. Miroomdan bu romu denemek istiyorum. Tlfndaki verileri en az kayıpla nasıl geçerim :) bi fikriniz varmı ?
Migrate ile uygulamaları datasıyla yedek alabilirsiniz. Sms ve çağrı yedeğini de alıyor. Romu kurduktan sonra TWRP'den yedeği flaşlıyorsunuz, sonra bir de romu açınca data yedeklerini kuruyorsunuz hemen. Fotoğrafları, videoları, müzikleri yedeklemiyor; onları hafıza kartına atmanız lazım.

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam bazı miui tabanlı uygulamaları aospa yükleyemezsiniz.Ayriyetten aosp rom da mi hesabı yoktur.Yedeklemelerinizi google üzerinden yapınız.Rehber olarak google rehberi kullanıyor o yüzden rehber kişilerinizi drive uygulamasının içine yedekleyiniz.Twrp üzerinden 4 wipe format datayla kurulum yapıyorsunuz kurulum yapmadan önce EFS yedeğinizi almayı unutmayın.Bu video size yardımcı olacaktır.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Üst Alt