Yardım Ağ Sorunu

ömer aykut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer aykut
Cihazım
REDMİ 5 PLUS
Konular
2
Arkadaşlar redmi 5 plus global versiyon cihaz kullanıyordum. Mayıs ayının başında şebeke birden bire gitti firmaya gönderdim IMEI RESTORASYONU yapmışlar. Fakat MEG7 olan telefonum nasıl oluyorsa MEE7 olmuş. Ayrıca cihazın sağ üstünde yer alan ağ göstergesi sürekli H veya H+ yazıyor imei sorunu olmadan önce 3G yazıyordu internete girsem de girmesem de. 4,5G ye kapatmıştım sim kartı zaten. Düşüncelerinizi alabilir miyim? Cihazı 3 kere firmaya gönderdim. Sizce iade etmeli miyim bir sorun çıkarır mı?

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Hocam iade edilebiliyorsa iade edin veya kapalı sıfır ürün almanızı tavsiye ederim daha önce benimde başıma geldi iade Edip değiştirdim

Oyla:

ömer aykut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer aykut
Cihazım
REDMİ 5 PLUS
Konular
2
Hocam artık telefonu kargolamaktan bıktım böyle kullanicam. Teşekkür ederim

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Arkadaşlar redmi 5 plus global versiyon cihaz kullanıyordum. Mayıs ayının başında şebeke birden bire gitti firmaya gönderdim IMEI RESTORASYONU yapmışlar. Fakat MEG7 olan telefonum nasıl oluyorsa MEE7 olmuş. Ayrıca cihazın sağ üstünde yer alan ağ göstergesi sürekli H veya H+ yazıyor imei sorunu olmadan önce 3G yazıyordu internete girsem de girmesem de. 4,5G ye kapatmıştım sim kartı zaten. Düşüncelerinizi alabilir miyim? Cihazı 3 kere firmaya gönderdim. Sizce iade etmeli miyim bir sorun çıkarır mı?
Anakart değişmiş , ama global cihaz anakartı değil

Oyla:

ömer aykut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer aykut
Cihazım
REDMİ 5 PLUS
Konular
2
Bayram bey emin mısıniz anakart değiştiğinden. Sadece IMEI sorunu vardı bilmiyorum ki. Peki ben napmaliyim sizce ürünü hepsi burada üzerinden aldın Ocak ayında firma paranızı iade edelim diyor ellerinde global versiyon kalmadığını söylüyor. O günkü şartlarda 1250 liraya almıştım. Şimdi o paraya iyi bir telefon alamam. Cihazın kapağı Meg7 . Yazılım mee7 sizce ne yapmalıyım hocam

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Bayram bey emin mısıniz anakart değiştiğinden. Sadece IMEI sorunu vardı bilmiyorum ki. Peki ben napmaliyim sizce ürünü hepsi burada üzerinden aldın Ocak ayında firma paranızı iade edelim diyor ellerinde global versiyon kalmadığını söylüyor. O günkü şartlarda 1250 liraya almıştım. Şimdi o paraya iyi bir telefon alamam. Cihazın kapağı Meg7 . Yazılım mee7 sizce ne yapmalıyım hocam
Hocam aslında yazılım dediğimiz şey (mee7 veya meg7) donanimdir
meg7 deki G harfi global cihazın G si diye biliyorum

Oyla:

ömer aykut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer aykut
Cihazım
REDMİ 5 PLUS
Konular
2
Peki ne yapayım firma parayı iade ediyor geri mi vereyim veya bu durum ileride telefonu ikinci el satmamda sorun oluşturur mu hocam

Oyla:

ömer aykut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer aykut
Cihazım
REDMİ 5 PLUS
Konular
2
Para iadesi yapıyorlar bayram hocam. Cihazı hepsi buradadan aldığımda 1250 TL idi şimdi 1629 TL. BANA iade edilen paraya doğru düzgün bişey alamam heralde. Yani kullanista bir problem gözükmüyor. Dediğim gibi Ekranda 3G yazısı vardı MEG7 iken şimdi H veya H+ Var başka birşey olur mu bilmiyorum

Oyla:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Hocam hepsi burada büyük bir mağaza sürekli stokları guncelliyor siz sık sık bakın bence değişim yapın 2 haftada geliyor genelde çünkü iade tutarina o performansta ki telefon zor bulunur artık.

Oyla:
Üst Alt