Bilgisayar Advanced SystemCare Ultimate 16 - Lisanslı

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konum
Tekirdağ
Katılım
9 Mart 2019
Konular
92
Mesajlar
1.414
Çözümler
11
Tepkime puanı
959
Puanları
128
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir


Advanced SystemCare Ultimate 16
Advanced SystemCare Ultimate 16 Key, güçlü ve tam ölçekli bir PC güvenlik ve optimizasyon programıdır. Büyük ölçüde genişletilmiş antivirüs ve sörf koruma veritabanı ile kullanıcıların bilgisayarlarını her türlü siber tehdide karşı korur. Geliştirilmiş Gizlilik Kalkanı ve E-posta Koruması, kullanıcı tarafından belirlenen hassas verileri ve web e-posta güvenliğini spam, kimlik avı dolandırıcılığı ve diğer e-posta kaynaklı tehditlere karşı korur.

Yeni bir basit UI ile bilgisayarı her açıdan tamamen optimize edebilir. PC’yi her zamankinden daha hızlı ve daha temiz hale getirin. Bitdefender teknolojilerine dayanan bir antivirüs ile desteklenmektedir. Advanced SystemCare PRO bileşenleriyle gizliliği korumaya yardımcı olur.​

Advanced SystemCare Ultimate Antivirüs Özellikleri
 • Bilgisayarınızın virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruması.
 • Kullanıcının kişisel verilerinin çoğu tehdide karşı güvenliği.
 • Kripto madenciliğinden zararlı siteler aracılığıyla koruyucu işlevler.
 • Verileri otomatik olarak temizleyerek gözetlemeyi önleyin.
 • Parmak izinizi koruyun ve tarama verilerinizi silin.
 • Tarayıcı ana sayfasındaki bir değişikliğin bildirilmesi.
 • İnternette sörf güvenliğini sağlama.
 • Windows OS Güvenlik Duvarı Ayarlarını Yönetin.
 • Hızlı, eksiksiz ve nokta kontrol sistemi.
 • Bilgisayarın optimizasyonu ve hızlandırılması.
 • İnternet bağlantınızı geliştirme.
 • Sörf ve e-posta koruması.
 • Gizliliği sağlanması.
 • Eski programları güncelleme.
 • Bilgisayarınızı hatalardan temizlemek.
Antivirüs özellikli Advanced SystemCare Ultimate, bilgisayarınızı virüslerden ve diğer kötü amaçlı programlardan korumanıza, sisteminizi optimize etmenize ve performansı artırmanıza, gereksiz artık klasörleri temizlemenize, güvenlik açıklarını ortadan kaldırmanıza ve casus yazılımları kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

Dünyanın önde gelen Bitdefender fidye yazılımı ve antivirüs yenilikleriyle Advanced SystemCare Ultimate 2023, bilgisayar güvenliğini yeni zirvelere taşıyor. Bu iki araç, bilgisayar korsanlarının yalnızca dosyaları şifrelemesini veya üçüncü taraf programlara yasa dışı olarak erişmesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda bilgisayarı gerçek zamanlı olarak çeşitli virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan korur.

Bu yeni sürümde Advanced SystemCare Ultimate, hassas verilere tüm gizli erişimi algılayabilir, Gizlilik modülü Kalkanındaki Hassas Veri Koruma ve Güvenilmeyen Program Engelleyici ile birlikte güvenilmeyen programlardan erişimi otomatik olarak engelleyebilir. Advanced SystemCare Ultimate PRO key sistem yazılımı ayrıca Dijital Parmak İzi Koruması ile web’in dijital bilgilerinizi çalmasını otomatik olarak engelleyebilir.​

Sorular;
 • Diğer Antivirüs Ürünleriyle Uyumlu Mu?
Evet. Anti-virüs, anti-malware, güvenlik duvarı gibi diğer güvenlik yazılımlarıyla uyumludur. Ancak, bilgisayarınızı yavaşlatacağından, bir bilgisayara birden fazla virüsten koruma programı yüklemenizi önermiyoruz.

 • Bitdefender Antivirüsünü Uygular Mı?
Evet. Ayrıca, kullanıcılar IObit fidye yazılımına karşı koruma motoru, kötü amaçlı yazılıma karşı koruma motoru ve son derece geniş çevrimiçi virüsten koruma veritabanından yararlanabilir.

Advanced SystemCare 16 PRO ile Arasındaki Fark Nedir?
Advanced SystemCare Ultimate 16, hem bilgisayar korumasında hem de optimizasyonda başarılı olan hepsi bir arada yazılımdır, Advanced SystemCare 16 ise esas olarak sisteminizi temizler ve optimize eder.

IObit Malware Fighter PRO ile Arasındaki Fark Nedir?
Advanced SystemCare Ultimate 16, hem virüsten koruma hem de bilgisayar optimizasyonu için hepsi bir arada yazılımdır, IObit Malware Fighter PRO ise çoğunlukla kötü amaçlı yazılımdan koruma için kullanılır.

 

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Yaş
65
Konum
İstanbul/Büyükçekmece
Katılım
10 Haziran 2017
Konular
283
Mesajlar
19.335
Çözümler
7
Tepkime puanı
58.801
Puanları
438
Elinize, emeğinize sağlık hocam, paylaşım için teşekkürler

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Üst Alt