Adımsayar kapanıyor. Onemli

Thetonkpo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Max
Konular
6
Arkadaşlar ben diyabet hastasıyım bu yüzden spor hayatımda onemli. Telefona bı kaç tane adımsayar indirdim ve arka planda saymasi lazım ama bu telefonda üç tane uygulama indirdim arka plana aldım ama hepsini biraz sayıyor otomatik kapatıyor komple. Yada ana ekranda komple açık tutuyorum tuş kilitliyorum yine bı kaç dk sonra komple çıkıyor.bu arada adimsayarlari aynı anda acmiyorum. Bu hatayı aldığım için üç tane indirdim denemek için. Acaba pil koruması için mi kapatıyor diye pil tasarrufuna baktım kapalı diyor. Bu uygulamaların kapanması için bir ayar var mı. Mi max

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
Son uygulamalar menüsünde uygulamayı aşağı çekip kilit ikonuna dokunun. Böylece bellekte kilitli kalır ve kapatılmaz. Ayrıca Güvenlik>İzinler>Otomatik başlatma menüsünden de uygulamaya/uygulamalara izin verin.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar ben diyabet hastasıyım bu yüzden spor hayatımda onemli. Telefona bı kaç tane adımsayar indirdim ve arka planda saymasi lazım ama bu telefonda üç tane uygulama indirdim arka plana aldım ama hepsini biraz sayıyor otomatik kapatıyor komple. Yada ana ekranda komple açık tutuyorum tuş kilitliyorum yine bı kaç dk sonra komple çıkıyor.bu arada adimsayarlari aynı anda acmiyorum. Bu hatayı aldığım için üç tane indirdim denemek için. Acaba pil koruması için mi kapatıyor diye pil tasarrufuna baktım kapalı diyor. Bu uygulamaların kapanması için bir ayar var mı. Mi max
Bende Diabet 2 hastasıyım ve daha önceki cihazım Mate7 de Huawei Health gayet güzel çalışıyordu....Xiaomiye geçtikten sonra, onlarca adımsayar denedim ve aynen sizin gibi randıman alamadım ve en nihayetinde Mi Band 2 alarak, rahatladım ve huzura erdim...tavsiye edeim

MHG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Hayri
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
Bende Diabet 2 hastasıyım ve daha önceki cihazım Mate7 de Huawei Health gayet güzel çalışıyordu....Xiaomiye geçtikten sonra, onlarca adımsayar denedim ve aynen sizin gibi randıman alamadım ve en nihayetinde Mi Band 2 alarak, rahatladım ve huzura erdim...tavsiye edeim
İlk tavsiye edenlerden biriyim herhalde, huzurla kullanmanıza sevindim

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
İlk tavsiye edenlerden biriyim herhalde, huzurla kullanmanıza sevindim

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Evet, kesinlikle sizsiniz, Allah sizden razı olsun....şu an için vazgeçilmezim oldu

• Beğen
Tepkiler: MHG

Darkqueen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melike
Cihazım
Huawei Mate 10
Konular
0
Merhaba. Aynı problem bende de vardı. Ama hallettim. Eğer ön tanımlı temalardan birini seçersiniz, adım sayınızı kilit ekranında görebilirsiniz.Ayarlar kısmında adım sayısının açık olduğundam emin olun. Saygılarımla.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Huawei cihazınızın temalar bölümüne girin. Orada"Ön Ayarlı Tema" seçeneklerinden birini seçin ve kilit ekranının sol alt köşesine saatin üstüne bakın. Adım sayar gözükecektir. Ama ayarlardan ekran adımını göster seçeneğinin açık olduğundan emin olun. Saygılarımla

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Öncelikle merhaba. Adım sayar programınız kapanmasa bile düzgün çalışsa bile malesef doğru sonuçlar elde etmiyor.
Benim kolumda şuanda mi mand 3 var ve telefonun kendi adım sayarı da aktif. Akşam olduğunda bakıyorum bileklik 10.000 saymışsa telefon 6.000 saymış. Arada çok fark oluyor yani.
Doğru sonuç elde edebilmeniz için , Size tavsiyem adım sayar bileklik almanız.

Üst Alt