Yardım ADB hatası alıyorum sorun nedir

CengizBozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
a2lite
Konular
3
* daemon not running; starting now at tcp:5037
* daemon started successfully
error: no devices/emulators found

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Ne yapmalıyım

şimdiden teşekkürler.

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
Hocam yardım başlığı açarken ne yapmak istediğinizi ve nerede sorun yaşadığınızı tam olarak yazarsanız insanlar yardımcı olabilir. Yoksa kimse içine doğarak şunu yapmak istiyor sanırım diyerek yardımcı olamaz. Lütfen ne yapmak istediğinizi ve sorununuzu, hangi cihaz ve yazılım sürümünü, BL kilidi açık mı değil mi gibi bilgileri tam olarak paylaşın.

Oyla:

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Telefonu oğlum 4 yıl kullandıktan sonra bana verdi. Aynı sorunla (error: device (null) not found) 2 gündür bende uğraşıyorum. Twrp kurup root ve backup-Restore yapmak istiyorum. HTC 9-HTC 10'da Twrp, Root, custom recovery yüklerken hiç sorun yaşamadım. Ama LG V30 Plusta acemi çocuk gibi oldum.
Booloader kilidini açtım. Tüm USB driverlerini kaldırıp ADB driverini kurdum. USB den laptopa bağladığımda dahili hafıza ile SD kart içindeki leri görüyorum. Telefonda ses kısma tuşuna basılı iken telefonun USB kablosunu laptopa takıp bootloader mode aldım. Sonra da alttaki komutları sorunsuz uyguladım.
En sonunda hata mesajı almadan Twrp recovery kurdum sanırım. Ama telefon normal şekilde açılıyor. Twrp recovery moduna hangi komutla girebilirim?
fastboot reboot recovery yalnız bu işlemi twrp kurduktan okay yazısını gördükten sonra yapın twrp üzerinden herhangi bir şey flashlanmazsa twrp kalıcı olmuyor bilginize

Oyla:

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
Adb driver yaz google'a google usb driver gibi bi dosya çıkıcak indir kur cihazın görünecek

Oyla:
Üst Alt