Yardım Adaway silmeme rağmen herşey engelleniyor

Turtalya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet ÇELİK
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global v11.0.6
Telefon Modeli
Mi 6
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar adaway yüklemiştim ama nedense bu uygulama çok hırçın çalışıyor öyle ki youtube izleme geçmişi kaydetmiyor Googleda bazı linklere girmek istediğim halde girilmiyor binance vb uygulamalar kullanılmıyor. Bende herşeyi beyaz listeye ekleyip durmaktan yoruldum. Uygulamayı siliyorum ama yine de bu engeller telefonda kalıyor. Bu hostlardan nasıl kurtulabilirim yanlış birşey silmekte istemiyorum yardım ederseniz çok sevinirim.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Adaway'ın program olarak reklam engelleme işlevi yok. Host dosyasını reklam engelleme amaçlı düzenlemek ve güncellemekten ibaret işlevi. Reklam engelleme işlevini kaldırmak istiyorsanız Adaway uygulamasını tekrar indirip menüden devre dışı bırakmanız orijinal Host dosyasına geri dönmeniz gerekiyor. Host dosyası sistemin bir parçası ve sistem tabanlı host atıldığı zaman uygulamayı kaldırınca, fabrika ayarlarına dönünce vs her durumda reklam engelleme kalıcı olur.

Oyla:

Turtalya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet ÇELİK
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Adaway'ın program olarak reklam engelleme işlevi yok. Host dosyasını reklam engelleme amaçlı düzenlemek ve güncellemekten ibaret işlevi. Reklam engelleme işlevini kaldırmak istiyorsanız Adaway uygulamasını tekrar indirip menüden devre dışı bırakmanız orijinal Host dosyasına geri dönmeniz gerekiyor. Host dosyası sistemin bir parçası ve sistem tabanlı host atıldığı zaman uygulamayı kaldırınca, fabrika ayarlarına dönünce vs her durumda reklam engelleme kalıcı olur.
Hocam ben direkt host dosyasına erişip içindekilerin hepsini sildim aşırı çok şey vardı tek tek bakamadım o yüzden, şimdi o kısıtlamalar gitti. Bu yaptığım herhangi bir sorun yaratır mı orijinal host dosyası bulup yüklemeli miyim yoksa ellemesem de olur mu? Veya Türklere özel host dosyası denilenlerden birini seçip koysam mı?

Son düzenleme:
Oyla:

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Hocam ben direkt host dosyasına erişip içindekilerin hepsini sildim aşırı çok şey vardı tek tek bakamadım o yüzden, şimdi o kısıtlamalar gitti. Bu yaptığım herhangi bir sorun yaratır mı orijinal host dosyası bulup yüklemeli miyim yoksa ellemesem de olur mu?
Adaway da aynı işlemi yapıyor zaten. Sorun çıkmaz merak etmeyin.

Oyla:
Üst Alt