Yardım Adaptör sorunu

Ahmet Erhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Erhan
Cihazım
Mi A2
Konular
4
Arkadaşlar şimdi jarz ederken kablo oynuyor yani şöyle adaptörü kablosuna taktığım zaman oynuyor kablo adaptörü felan orjinal kablosu oynadımı telefonu jarz edmiyor etse bile normal jarz hızlı jarz edmiyor bantlamayı denedim ama normal jarz ediyor yazıyor ana ekranda dedim telde belki sorun arkadaşımın orjinal adaptörünü denedim hızlı jarz ediyor yazıyo nası düzeltirim yada garantiye götürürsem garanti kapsamına giriyomu girmiyosa bile orjinal adaptör kaç tl fiyatı vardır acaba şimdiden teşekkürler

«Atilla»

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Muhasebe
Konular
1
Merhaba,
Öncelikle 0 ürün değil sanırım. Şu adaptör ve kablo kullanımımızı bir türlü değiştiremeyeceğiz anlaşılan. Kablo adaptöre takılı ilen sarmayalım. Dip noktaları kırılabiliyor. Şarjda iken telefon kullanmamaya özen gösterelim. Aynı şekilde gerilme ve telefonun alt uçlarında hassasiyetler başlıyor.

Garanti kapsamına girmez sanırım, girse de kullanıcı hatası diyeceklerdir. Bantlama olayını kabloya mı yapmayı planlıyorsun. Zaten o şekilde bir durumun varsa o kablodan hayr bekleme. Valla bu parçalar pahalı materyaller. O yüzden daha özenli olmakta fayda var. Misal benim şarj kablosu hala ilk günkü kat yerlerinden sarılı drunk~~ Ne yapalım 80 100 TL vermekten iyidir.

Ayrıca geçmiş bir deneyimimizden bahsedeyim. Orijinal şarj ve kablo dedin. Cihazın kendi orijinal aksesuarı değil mi? Misal başka marka cihaza ait aksesuar orijinal bile olsa uyumsuz olabiliyor. Evet girişleri aynı olabilir ama uyumsuzluk sorunları çıkabiliyor. Arkadaşımın aksesuarı orijinal olmasına rağmen şarj etmemişti.
Yani bunlar benim düşüncem. Ufak tefek farklar sıkıntı çıkarabiliyor.

Birde şimdi "JARZ" değil "ŞARJ O" diyecekler ]:)

Oyla:
Üst Alt