Yardım Adaptör önerisi

SoulFly1545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şerafettin
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU 12.5.2 Stabil
Telefon Modeli
Xiaomi Mi 8
Bootloader Kilidi
Açık
Öncelikle merhabalar. Bir adet Xiaomi Mi 8'im ve bir adet mi powerbank 3 pro'm var. Tam kapasite ile bunları şarj etmek istiyorum ve hangi adaptörü ve kabloyu kullanmam gerek bilmiyorum ve bu volt amper watt değerlerinden anlamıyorum. Mi powerbank'in giriş ve çıkış değerlerini resim olarak koyacağım. Mi 8 ise Qualcomm Quick Charge 4.0+ 18w a kadar hızlı şarj desteği var. Turbo şarj yok diye biliyorum eğer öyle bir şey varsa da yazar mısınız? 25watt destekli type-c to type-c kablom da var ama nasıl bir adaptör almalıyım kablom yeterli mi bilmiyorum. İki adet adaptör buldum uygunsa hangisi uygun ya da ne uygundur yazarsanız sevinirim teşekkürler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Telefonunuz söylediğiniz gibi 18W'a kadar şarj edilebiliyor. Powerbankiniz ise 45W'a kadar şarj oluyor ve şarj edebiliyor.

Her ikisi için de daha uzun ömürlü kullanım için tavsiyem mümkün olduğunca yavaş şarj kullanmanız yönünde olacak.

Ama hızlı şarj istiyorsanız 3A destekleyen bir kablo -telefonunuzla beraber gelen de olur- hem şarj ederken hem de şarj olurken yeterli olacaktır.

Oyla:

SoulFly1545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şerafettin
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Telefonunuz söylediğiniz gibi 18W'a kadar şarj edilebiliyor. Powerbankiniz ise 45W'a kadar şarj oluyor ve şarj edebiliyor.

Her ikisi için de daha uzun ömürlü kullanım için tavsiyem mümkün olduğunca yavaş şarj kullanmanız yönünde olacak.

Ama hızlı şarj istiyorsanız 3A destekleyen bir kablo -telefonunuzla beraber gelen de olur- hem şarj ederken hem de şarj olurken yeterli olacaktır.
powerbanki şarj ederken nasıl bir adaptör kullanmam gerekiyor hızlıca dolması için

Oyla:

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Merhaba. İnternette powerbankinizin quick charge özellikli herhangi bir şarj cihazıyla 4 saatte filan şarj olabileceği yazıyor. Almışken bütçenize göre quick charge 3-4 uyumlu herhangi birini alabilirsiniz. Bana sorarsanız ugreen marka sarj cihazlarından ve kablolarından önerirdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:
Üst Alt