Diğer Action Launcher

semender44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
RS
Konular
19
Action Launcher android için geliştirilmiş en iyi launcher. Yapabileceklerinin bir sınırı yok. Bu launcherin her yeri özelleştirilebiliyor. Diğer hiçbir launcherde göremeyeceğiniz özellikler var. Mesela ana ekranı sola kaydırıp bütün uygulamalara ait hızlı bir şelale listeden uygulama açma. Mesela sağdan açabileceğiniz gizli bir ana ekran çekmecesi. (Ben buraya uzaktan kumanda, takvim ve hızlı arama widgetlerini koydun çok kullanışlı). Mesela ana ekrana kısayol (sistem uygulamalarına eylemlerine erişmek için) eklemek için program kurmanıza gerek yok.
Tema özelliği tamamen renklendirme üzerine. Sizin wallpapernize göre anında temanızı değiştirebilir veya isterseniz değiştirmezsiniz. Mükemmel icon desteği var. Her türlü özelleştirme yapılabiliyor. Özellştirme demişken searchbox da unutulmamış. Aklınıza gelebilecek her türlü özelleştirme var. Ben sık sık pil durumuna bakttığım için buraya kısayol yaptım. :)
Launcher tamamen batarya dostu. Ram konusunda esnek çalışıyor. Cihazdan cihaza değişiyor. Yani ramınız düşükse ona göre çalışıyor. Ciddi durumlarda güncelleniyor. 30-60 günde bir. Tabi birçok özellik tam sürümde çalışıyor. Şu an fiyatı gayet uygun. Benim gözlemlediğim tek bir sorun var. Telefonu kapatıp açtığınızda launcher 3-5 saniye sonra çalışıyor. Buda öyle bir sorun sayılmaz.
Benim kullandıklarım içinde en fazla özelleştirilebilir ve kendi kullanımınıza uyarlanabilir launcher budur. Daha shutter, cover vs çuvalla özellik bulunuyor. Hepsini bırakın anlatmayı daha birçoğunu ben kullanmadım bile. En iyisi siz kendiniz görün.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
cidden çok iyi. miui launcher ile 4gb ramli telefonumda en fazla 2 gb ram boş iken ki bu da hiçbir uygulama açık değilken, action launcher ile boş ram miktarı 2.5 GB. batarya anlamında cidden iyi. efsane özellikleri var ama plus üyelik istiyor. cidden seri launcher.
uygulama açma animasyonları falan çok hoş. anlatılmaz yaşanır kısaca diyebilirim.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Uygulama geçişleri, tasarımı vs. güzel fakat en basit özellikleri dahi "denemek" için plus istiyor maalesef. 7.99 fazla değil, hatta kullandığım hemen hemen tüm launcherları destek amaçlı satın da alıyorum ama belki de hiç kullanmayacağım ve düzgün çalışmayan bir özellik için benden ücret talep edilmesini, daha doğrusu bu bakış açısını sevmedim...

mesro09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
mi9se
Konular
25
cidden çok iyi. miui launcher ile 4gb ramli telefonumda en fazla 2 gb ram boş iken ki bu da hiçbir uygulama açık değilken, action launcher ile boş ram miktarı 2.5 GB. batarya anlamında cidden iyi. efsane özellikleri var ama plus üyelik istiyor. cidden seri launcher.
uygulama açma animasyonları falan çok hoş. anlatılmaz yaşanır kısaca diyebilirim.
Daha mı az ram ve pil kullanıyor yani telefon?

mesro09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
mi9se
Konular
25
Bütün android launcherler bildirim için mesajdı aramaydı takip eder. Diğer launcherler ne kadar tehlikeli ise buda o kadar tehlikeli.
Normalde launcher kullanmayan biriyim de ondan sordum sade bir note8pro kullanıyorum

0erdoan0

ErdoqanKır
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdoğan kır
Cihazım
GM Discovery
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Konular
46
teşekkür ederim reis bu kadar kötü bir launcher hayatımda görmemiştim onu da gördüm. minnettarım

Üst Alt