Yardım Açılışta Takılma

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
boot derken yazılımı tekrar yükledim yine aynı
Boot derken ss'teki kırmızı içindeki dosyadan bahsediyorum hocam. İndirdiğiniz firmware içerisindeki boot.img'yi çıkartıp telefonu bootloader'da başlattıktan sonra pc'ye bağlayın. Dosyayı pc'de ADB'nin olduğu klasör içine atın. Bir komut istemcisi açıp ADB klasörüne gidin (cd klasör yolu). Şu kodu yazın "fastboot flash boot boot.img" tamamdır. Bazen boot bölümü hasar görüyor ve güncellemelerle yeni boot üzerine yazılamıyor. Bu yolla o işlem tamamlanıyor.

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
Boot derken ss'teki kırmızı içindeki dosyadan bahsediyorum hocam. İndirdiğiniz firmware içerisindeki boot.img'yi çıkartıp telefonu bootloader'da başlattıktan sonra pc'ye bağlayın. Dosyayı pc'de ADB'nin olduğu klasör içine atın. Bir komut istemcisi açıp ADB klasörüne gidin (cd klasör yolu). Şu kodu yazın "fastboot flash boot boot.img" tamamdır. Bazen boot bölümü hasar görüyor ve güncellemelerle yeni boot üzerine yazılamıyor. Bu yolla o işlem tamamlanıyor.
hocam yanlışlıkla bootloaderi kapattım muhtemelen yetkili hesap lazım olmazsa telefoncuya götürürüm

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
Peki BL kilidini nasıl kapattınız ?
mi flash tool yazılım atarken clean all and lock seceneginde kalmış hiç bakmadım bile sorunsuz yükledi gene mi logosu çıktı android yazdı açmadı kaldı öyle

Üst Alt