Çözüldü Açılış yazısı bile olmayan siyah ekranda kaldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ROFEG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
merhaba poco x3 nfc telefonum şifreyi girince kapanıyordu bende rom twrpden rom attım fakat twrp silindi telefon açılınca mi account şifresini istedi "provision isn't responding" hatasını verip mi şifremi girmeme izin vermedi tekrar rom atıcaktımki telefon ekranında poco yazısı bile yazmadı fastboot ve recovery ekranına giremiyorum power tuşuna basılı tutunca bilgisayardan ses geliyordu bağladığımda mi flash uygulamasında "COM9" ismi ile göründü "cannot racieve hello packet" hatasını veriyor daha fazla bozmadan yardımcı olurmusunuz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Telefonu bilgisayar "COM9" olarak mi flash uygulamasında görüyor. Hiçbir çözümü yokmu şimdi bu sorun :(
Çözüm var masrafta var yetkili hesap ile yazılım atılır. Biz uzaktan hallederiz

Oyla:
Ü

Üye silindi 265308

Guest
merhaba poco x3 nfc telefonum şifreyi girince kapanıyordu bende rom twrpden rom attım fakat twrp silindi telefon açılınca mi account şifresini istedi "provision isn't responding" hatasını verip mi şifremi girmeme izin vermedi tekrar rom atıcaktımki telefon ekranında poco yazısı bile yazmadı fastboot ve recovery ekranına giremiyorum power tuşuna basılı tutunca bilgisayardan ses geliyordu bağladığımda mi flash uygulamasında "COM9" ismi ile göründü "cannot racieve hello packet" hatasını veriyor daha fazla bozmadan yardımcı olurmusunuz
Yetkili Box olmadan unbrick hocam bi bunu deneyin

Oyla:

ROFEG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
Yetkili servis yazılımı atarak sorunu hallettim teşekkürler hepinize

Oyla: Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt