Yardım Açılış sayfasında kalma sorunu

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Bakın bunun bir çok sebebi olur neden sebebe takılıyorsunuz onu anlamıyorum. tek tek onumu yazalım şuanda gereksiz bilgi.. Formatlı yazılım atarsın imeiler gider, cihaz imei atılmış cihazdır bilginiz yoktur imei gider. Merdiven altı ithalatçı cihazıdır bir şekilde imei tamiri yapılmışdır bu ekrana düşer vs. vs.

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Bakın bunun bir çok sebebi olur neden sebebe takılıyorsunuz onu anlamıyorum. tek tek onumu yazalım şuanda gereksiz bilgi.. Formatlı yazılım atarsın imeiler gider, cihaz imei atılmış cihazdır bilginiz yoktur imei gider. Merdiven altı ithalatçı cihazıdır bir şekilde imei tamiri yapılmışdır bu ekrana düşer vs. vs.
Doğrudur ustam siz işin içinde bir insanız ne olup olmadığı siz daha iyi bilirsiniz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Redmi 9 lancelot modeli cihazda MIUI 13 yükledim nv data hatası verdi sonra MIUI 12.5'i yükledim sorun düzelmişti
cihaz aynı cihaz değil. ekran aynı olsa da o cihazda sebep tamamen farklı.. Sizin yaşadığınız cihaz modem uyumsuzluğu bu cihazda sorun farklı..

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17

pyross

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mİ5
Konular
17
Peki bu işlem için direnç atılıp yazılım mi atılması gerek..

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Ustam normalde kayıtsız cihazda bu hatayı vermesi normal değil ama değil mi çünkü daha IMEI atılmadan bu hatayı vermesi bana tuhaf geldi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Naçizane biz bu işlerle uğraştığımız için her şeyle karşılaşıyoruz. Cihaz sahibi iddia ediyor Yurtdışı imei atılmadı Türkiyeden aldım diye sorguluyorsun imei kayıtlı model nokia :) Konudan anlamayan çok, sahtekar maalesef daha çok..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki bu işlem için direnç atılıp yazılım mi atılması gerek..
bu arızanın uzaktan tamiri maliyetli. Şuanda yapılacak en doğru şey Direnç sökülüp tamir yapılması bu şekilde bundan sonra da sorunsuz güncelleme alır.. İllaki yapılsın derseniz biz uzaktan yaparız cihaz çöp değil yani onda sorun yok. ama maliyet yüksek..

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Naçizane biz bu işlerle uğraştığımız için her şeyle karşılaşıyoruz. Cihaz sahibi iddia ediyor Yurtdışı imei atılmadı Türkiyeden aldım diye sorguluyorsun imei kayıtlı model nokia :) Konudan anlamayan çok, sahtekar maalesef daha çok.
Var ustam var hemde binlerce var ama çok şükür bana denk gelmedi gelmesin de zaten☺️

Üst Alt